Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Що потрібно знати про лазерну дерматологію? Консультує дерматолог Odrex Юлія Теплюк

Дерматологічні проблеми, такі як папіломи, родимки, рубці, шрами, новоутворення, розтяжки та акне можуть приносити дискомфорт та порушувати звичний ритм життя людини. Поява дерматологічних розладів може мати різне походження, але важливо бути на сторожі та вчасно звертатись за консультаціями фахівців.

Медичний дім Odrex завжди на варті інновацій — як в обладнанні, так і в технологіях лікування. Зокрема, для лазерної дерматології ми використовуємо Deka Laser SmartXide2 — багатофункціональну систему експертного рівня з СО2 лазером, RF-випромінюванням, сканером V2LR та ручними елементами управління променем.

Про лазерну дерматологію в Odrex, її переваги, особливості та ефективність нам розповіла дерматолог — Юлія Теплюк.

Як і кожна процедура, лазерна дерматологія має свої нюанси:

  • Перед будь-яким лазерним лікуванням необхідно отримати дозвіл від лікаря. Існує чимало студій «краси та здоров’я» та, так званих, «клінік лазерної дерматології», готових виконувати цю процедуру без схвалення лікаря, але довіряти таким фахівцям може бути небезпечно. У кожного дефекту шкіри свої особливості, оцінити які може лише фахівець.
  • Консультуючись з лікарем, розкажіть йому про всі препарати та косметику, які ви використовуєте зараз або робили це зовсім недавно. Тільки без таємниці, інакше лікування лазером може стати неефективним.
  • Поки все повністю не заживе, ви повинні уникати потрапляння прямих сонячних та УФ-променів на оброблену ділянку тіла. Це означає, що засмага та солярій суворо заборонені. Як додатковий захист можна використовувати крем з SPF — і, до речі, це хороша ідея не тільки в період відновлення.
  • Лазерні процедури заборонені при будь-яких запальних процесах або, у разі шрамів, якщо процес рубцювання тканин ще не завершений.
  • При загоєнні ранка покривається скоринкою, яка захищає оброблену ділянку від інфекції. Її не можна зривати або ушкоджувати.
  • Лазер впливає на шкіру короткими імпульсами — тому, якщо дефекти невеликі, процедура завдає максимум легкого дискомфорту. Для видалення великих наростів чи великої кількості розтяжок дерматологи використовують місцеву анестезію.

Переваги лазерної дерматології:

  • точковий вплив, який не зачіпає найближчі органи та тканини;
  • безболісність;
  • крововтрати мінімальні, немає швів та відкритих ран.

Більш детально про лазерну дерматологію читайте за посиланням на нашому сайті.

Записатись на консультацію дерматолога в Odrex ви можете через форму на сайт або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. Юлія Теплюк приймає пацієнтів в Медичному домі Odrex на Розкидайлівській, 69/71 та Поліклініці всієї сім’ї в Южному.