Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Що робити, якщо розбився градусник? Своєчасні поради від сімейного лікаря Валентини Яджиної

Осінній та зимовий період часто супроводжуються виникненням респіраторних захворюваннь, однією з ознак яких є підвищення температури.

Багато років ртутні термометри були нашими вірними помічниками, і ми не замислювались над тим, яка небезпека може приховуватись в настільки звичному та на перший погляд надійному приладі.

Ртутні термометри насправді помиляються рідше, ніж їх електронні аналоги, проте мають суттєвий недолік — наконечники таких термометрів заповнені ртуттю. І якщо градусник розбивається, це може призвести до дуже тяжких наслідків.

Як діяти у випадку, коли розбився термометр? Про це з журналістами Першого міського каналу поговорила сімейний лікар Медичного дому Odrex — Валентина Яджина.

Валентина Романівна розповіла, чого не можна робити, якщо розбився ртутний термометр, як зібрати ртуть та обробити поверхні та чи дійсно сучасні термометри кращі за ртутні?

Детальніше відповіді на ці питання дивіться в сюжеті.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/yadzhina-valentina-romanovna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.