Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Що треба знати про імунітет дитини? Дивіться інтерв’ю педіатра Оксани П’ятківської

Навесні батьки часто займаються «підняттям» імунітету дітей. Педіатр Оксана П’ятківська розповіла в ефірі Першого міського телеканалу, що робити цього не треба, а натомість дала кілька порад, які допоможуть малюкам бути здоровими. Зібрали їх для вас в короткий гайд.

  • Щодня треба гуляти мінімум 30 хвилин. Ідеально, якщо надвечір – так у дитини не буде проблем зі сном.
  • Дитині необхідна фізична активність (насправді, всім дорослим теж). Звичайно, вона має відповідати віку та індивідуальним особливостям. Річ в тому, що під час руху м’язів покращується кровообіг, а відтак і циркуляція імуноглобулінів. Вони в свою чергу допомагають побороти інфекції.
  • Одягайте дитину багатошарово. Шарів одежі має бути на 1 більше, ніж у вас. Щоб зрозуміти, чи не холодно дитині, торкніться її шиї, грудини та живота – якщо шкіра тепла, переживати не варто.
  • Влітку у малюка має бути головний убір. І також на шкірі SPF-крем для захисту.
  • Раціон дитини має бути різноманітним: фрукти, овочі, крупи, масло, горішки, молочка, яйця – підбирайте за віком та вподобаннями. Зменшіть кількість простих вуглеводів – цукрів та булочних виробів.
  • Не купуйте без призначення лікаря вітамінні комплекси. Безконтрольний прийом препаратів може тільки нашкодити. Усі вітаміни дитина і так отримує з харчування. Виняток – підтверджений дефіцит.
  • Дитина має лягати в один і той самий час. Бажано о 9 вечора. Так у малюка буде вироблятися мелатонін, який регулює імунну систему.

Записатись на консультацію Оксани Василівни ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.