Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Школа доказового батьківства. Що треба знати молодим батькам? Інтерв’ю сімейного лікаря та педіатра Олександри Шмуратко-Юрченко

Щепити дитину чи ні? Як часто аналізи треба здавати, щоб точно знати, що маля здорове? А які вітаміни давати? Ці питання не дають спокою багатьом молодим батькам, тож педіатри Odrex організували Школу доказового батьківства. Це цикл офлайн зустрічей із лекціями та обговоренням, під час якого можна отримати фахові поради. Також педіатри на зв’язку у закритій спільноті в телеграм. Жодних рекомендацій із недоведеною ефективністю. Жодних суб’єктивних думок. В Школі тільки те, що корисно знати мамам і татам малечі.

Детальніше про Школу дивіться в інтерв’ю сімейного лікаря та педіатра Олександри Шмуратко-Юрченко на Першому міському телеканалі.

А вже 12 травня сімейний лікар Валентина Петромарчук проведе лекцію «Підвищення температури. Що робити і чи можуть згоріти легені?» Для запису пишіть нам у дірект. А також долучайтесь до групи в телеграмі. Участь безоплатна.

Школа доказового батьківства — це не класичний навчальний захід. Це спільнота батьків-однодумці та доказових лікарів Odrex, які спілкуються про важливе відверто та з гумором.