Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Школа в час пандемії. Консультує педіатр Валерія Кіслиця

Вже сьогодні розпочалося навчання у школах та вищих навчальних закладах. МОЗ дає рекомендації для вчителів та батьків в залежності від зони епідеміологічної небезпеки, ми ж запросили педіатра Odrex Валерію Кіслицю дати роз’яснення та поради.

• Дуже важливо розповісти дитині все про COVID-19 та умови за яких він передається. Які симптоми захворювання, та як дотримуватися правил етикету кашлю, миття рук та фізичної дистанції. Для цього в нас є комікс з Одріком, який розкаже, як захиститись від коронавірусу, чому не можна обійматись та чіпати лице руками.

• Важливо перевірити, чи у дитини є всі необхідні щеплення та провести вакцинацію, якщо ви пропустили. Календар профілактичних щеплень ви можете завантажити за посиланням.  Перевірите, яких вакцинацій або ревакцинаций не дістає дитині. А якщо календар порушений, сплануйте вакцинацію разом з педіатром або сімейним лікарем. Тим більше, що завдяки медичній реформі це можна зробити безкоштовно.

• Подбайте про засоби індивідуального захисту: тільки діти початкових класів можуть перебувати в школі без них, іншим знадобляться маски або респіратори, які треба регулярно змінювати.

• Як ви знаєте, Одеса знаходиться у жовтій зоні карантину, тому у навчальних закладах мають діяти правила. Ретельне миття рук як вчителями, так і учнями після кожного уроку, використання антисептиків — обов’язкові.

• Кожного ранку перевіряйте стан дитини. У випадках підвищення температури, кашлю, діареї чи блювання варто залишити дитину вдома та звернутися за консультацією до сімейного лікаря чи педіатра.

• Що робити, якщо дитина захворіла? Обов’язково залишайтесь вдома та зв’яжіться з педіатром або сімейним лікарем. Якщо дитина почувається погано під час уроків, під час навчання виявили ознаки захворювання, то її ізолюють в окреме приміщення.

Бажаємо здоров’я вам та вашим дітям!

Детально про напрямок педіатрії в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатись на консультацію до педіатра або сімейного лікаря ви можете за номером +38(048) 730-00-30 або за формою на сайті.