Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Симптоми і лікування гострого та хронічного бронхіту у дітей та дорослих. Інтерв’ю Анастасії Неклюдової на каналі Клініка Україна

Бронхіт — це ураження слизових тканин та стінок бронхіального дерева, яке супроводжується підвищеним виділенням слизу, кашлем і провокується різними факторами. Основним параметром при класифікації є характер перебігу запального процесу в бронхах, він може бути гострим, рецидивуючим або хронічним.

Про симптоми, профілактику та лікування бронхіту у відео на каналі Клініка Україна, розповіла інфекціоніст та сімейний лікар Медичного дому Odrex — Анастасія Неклюдова.

Зокрема, під час етеру Анастасія Сергіївна відповіла на такі питання:

  • Що таке бронхіт, та які його основні симптоми?
  • Чи існує профілактика бронхіту?
  • Як проходить лікування бронхіту?
  • Скільки триває захворювання?
  • Від чого залежить тривалість та перебіг захворювання?

Детально відповіді на ці та поради Анастасії Сергіївни з приводу профілактики респіраторних захворювань інші питання дивіться відео сюжеті.

З Анастасією Сергіївною ви можете укласти декларацію за програмою НСЗУ. Детально про укладення декларації ви можете прочитати на нашому сайті.

Записатись на консультацію Анастасії Неклюдової ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.

Каналі Клініка Україна.
Оригінал відео