Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Скинув 56 кг і позбавився проблем зі здоров’ям: читайте історію нашого пацієнта

Андрій звернувся зі скаргами на задишку, швидку втомлюваність та підвищений тиск. На консультації з лікарем вирішили, що для початку треба позбавитись кореню проблеми – зайвих кілограмів. На той момент вага чоловіка становила 158 кг, що в переводі на медичну мову означає ожиріння 3 ступеню.

Чоловік дотримувався дієти – але позначка на вагах вперто стояла на місці. Так само нікуди не дівались проблеми зі здоров’ям – апное сну, тиск, який сягав 180, проблеми з серцем та печінкою, інсулінорезистентність (і це ще не весь список). Тож в Odrex запропонували радикальне рішення – баріатричну хірургію.

«Діти були за, дружина – спочатку вагалась і була проти. Але мені дуже хотілось, ми порадились, і я все ж наважився. Ані краплі не шкодую про це рішення», – ділиться Андрій.

Початкова вага Андрія становила 158 кг при зрості 176 см. Завдяки лапароскопічній рукавній резекції шлунка – операції, при якій фактично зменшується шлунок, і завдяки цьому ситість настає швидше – чоловіку вдалось скинути аж 56 кг.

«Зараз в мене життя кардинально змінилось. Банально стало легше ходити, нормалізувався тиск. Якщо чесно, відчуття, наче я не тільки кілограми скинув, але й років так 30, – продовжує Андрій. – Я всім дуже задоволений».

Звісно, це серйозна операція, вимагає ретельної підготовки і реабілітації. Але при належному виконанні рекомендацій лікаря результат вражає.

Операцію провів баріатричний хірург Віталій Русаков в команді з хірургами Іваном Безкровним та Володимиром Янком.

Чому баріатрія – оптимальне рішення при ожирінні?

  • Це найефективніший метод лікування. Вага знижується поступово, завдяки чому організм не відчуває стресу.
  • Знижує ризик передчасної смерті на 30-50%.
  • Дозволяє позбавитись до 77% зайвої ваги за 1 рік.
  • Має низький рівень ускладнень (не вищий, ніж при холецистектомії).
  • Може забезпечувати стійку ремісію діабету.

Записатись на консультацію Віталія Вікторовича ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.