Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Сучасна нейрохірургія. Інтерв’ю Владислава Свєтлицького та Андрія Обливача на телеканалі Думська ТВ

Про стан української нейрохірургії, головні складові успішних операцій та поради для пацієнтів у етері телеканалу Думська ТВ розповіли нейрохірурги Владислав Свєтлицький та Андрій Обливач.

Відмітимо, що у п’ятницю, 25 грудня, Андрій Обливач буде консультувати у Медичному домі Odrex. Ви можете звернутись до лікаря з питань патологій головного мозку.

Неможливо не помітити складність та водночас привабливість нейрохірургії, як частини медицини. Попри те, що часи молота та зубила під час операцій на мозку вже давно пройшли, й сьогодні це добре розвинена та менш ризикована галузь, страх пацієнтів щодо подібних втручань й досі актуальний. Задля того, щоб операції проходили успішно, надавали змогу вилікуватись та забути про хворобу, як страшний сон, нейрохірурги працюють у команді. Одна з таких команд в Odrex — це команда Владислава Свєтлицького та Андрія Обливача, що поєднує північ і південь України уміннями, знаннями та успішними медичними випадками. У інтерв’ю лікарі розповіли про причини звернення до нейрохірурга, поділились головними аспектами операцій та відповіли на наступні питання:

• Коли пацієнти потребують ургентних втручань?
• Які є стандарти роботи нейрохірурга?
• Як довго триває відновлення після операцій?
• Чи можна сьогодні бути впевненим в українській нейрохірургії?

Детальніше — в інтерв’ю Думська ТВ.

Дізнатись більше про нейрохірургію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/neurosurgery/

Записатись на консультацію Андрія Обливача в Odrex ви можете через форму на сайті https://odrex.ua/ або за номером +38 (048) 730-00-30.