Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Тижневий Сергій Петрович — пластичний хірург Медичного дому Odrex

Сьогодні хочемо представити вам нового фахівця Odrex в галузі пластичної хірургії, який присвятив свою кар’єру відновленню краси, гармонії та впевненості у собі своїх пацієнтів — Тижневого Сергія Петровича.

Сергій Петрович — пластичний хірург і хірург вищої категорії, який має понад 35 років стажу у хірургічній справі.

Під час консультації хірург визначає, який обсяг втручання варто обрати, підбирає методику, додатково проводить прогноз результатів операції. Якщо необхідно, можливо запланувати симультанні операції і вирішити як медичну, та і естетичну проблему — наприклад, виправити викривлення носової перегородки та зробити пластику носа.

Напрямки роботи лікаря Тижневого:

  • Операції на грудях будь-якої складності, такі як маммопластика, мастопексія та редукційна маммопластика, корекція ореоли та сосків, ліпофілінг молочних залоз.
  • Пластичні операції тіла: абдомінопластика, ліпосакція тулубу та кінцівок, підтяжка внутрішніх поверхонь стегон, пластика інтимної зони, ендопротезування або ліпофілінг ягодиць та гомілок.
  • Пластичні операції обличчя та шиї: блефаропластика, кантопексія, міопексія, видалення комків Біша, темпоральний ліфтинг, ринопластика, отопластика, ліпосакція підборіддя та брилів, ліпографтинг обличчя.

Записатись на консультацію Сергія Петровича можна в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30, а також на сайті або через мобільний додаток.