Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Естетична гінекологія

Інтимне здоров’я та краса — одна з найважливіших складових для щасливого та повноцінного життя сучасної жінки. На щастя, естетична гінекологія пропонує елегантний метод вирішення будь-яких делікатних питань — від суттєвого поліпшення сексуальних актів до естетичної повернення привабливості статевим органам.

Отже, які саме проблеми вирішує естетична гінекологія?

Показання до естетичної гінекології можна поділити на три групи.

Розмір статевих губ

Він може бути нетиповим через вроджені дефекти, наслідки пологів, травми, вікові зміни чи сильну втрату ваги. Незручності, з якими в цьому разі стикається жінка, варіюються від незадоволеності естетичним недоліком до безпосереднього вплива на життя — наприклад, дискомфорту при статевих відносинах або занять спортом.

До фахівця варто звернутися, якщо у вас:

 • занадто великі, малі або асиметричні статеві губи;
 • гіпертрофія великих статевих губ;
 • не влаштовує колір;
 • в’ялі великі статеві губи.

Проблеми, пов’язані з піхвою та промежиною

Деякі з цих проблем видно неозброєним оком, інші ж визначити при огляді не завжди можливо (в такому випадку основним орієнтиром виступають відчуття пацієнтки).

Це можуть бути:

 • сильні поліпи або рубці;
 • крауроз вульви (склеротичний ліхен);
 • зяяння статевої щілини;
 • сухість та відчуття стягнутості у піхві;
 • зниження чутливості при статевому контакті;
 • наслідки пологів — епізіотомія, розриви тощо.

Класичні гінекологічні проблеми

В деяких випадках естетична гінекологія (зокрема, вагінопластика) — найкращий спосіб вирішити також «класичні» проблеми, які безпосередньо впливають на здоров’я:

 • стресове нетримання сечі легкого ступеня тяжкості;
 • опущення статевих органів легкого ступеня тяжкості;
 • посткоїтальні цистити (себто, після кожного статевого акту) тощо.

Як ми можемо допомогти

В Медичному домі Odrex застосовуються найпередовіші методики естетичної гінекології. Давайте розглянемо детальніше кожну із них.

Лазерна гінекологія (лазерне омолодження піхви)

Один з найпопулярніших нехірургічних видів естетичної гінекології. Процедура проводиться за протоколами MonaLisa Touch або DOT за допомогою найсучаснішої лазерної системи Deka Laser SmartXide2. Більше інформації ви можете дізнатися тут. Курс може тривати 3-5 процедур.

Лабіопластика (пластика піхви)

Корекція розміру та форми статевих губ, також відома як «інтимна пластика». За методиками проведення поділяється на хірургічну лабіопластику (видалення тканин скальпелем або лазерною чи радіохвильовою енергією), контурну пластику статевих губ (введення філерів), ліпосакцію (забір зайвих жирових клітин) та ліпофілінг (переміщення жирових клітин з однієї ділянки в іншу). Після лабіопластики на ділянку втручання накладаються косметичні шви, які самі розсмоктуються через два тижні.

Нитковий ліфтинг (підтяжка нитками)

Це корекція деформації промежини шляхом формування каркаса м’язів. Стінки піхви підтягуються завдяки тому, що відновлюється природне положення та анатомічна структура промежини. Як результат, об’єм піхви зменшується, а чутливість при статевому контакті покращується. Окрім того, ця процедура сприяє якнайшвидшому відновленню та зниженню больових відчуттів після епізіотомії (хірургічного розрізу промежини під час пологів). Самі нитки розсмоктуються через півтора року, але ефект від процедури зберігається до 3-5 років.

Біоревіталізація

Це омолодження та відновлення функціонального стану інтимних органів, а також метод лікування нетримання сечі за допомогою ін’єкційного введення низькомолекулярної гіалуронової кислоти. Ефект від процедури тримається протягом року.

PRP-терапія (плазмотерапія)

Це лікування запальних процесів в матці, регенерація слизової оболонки піхви, а також відновлення естетичної привабливості інтимних органів методом насичення тканин тромбоцитарною аутоплазмою (від англ. Platelet-Rich Plasma — «плазма, збагачена тромбоцитами»), яку одержують із власної крові пацієнтки безпосередньо під час процедури.

G-shot терапія

Це подвоєння розміру точки-G для збільшення чутливості під час статевого акту. Процедуру проводять методом ін’єкційного вводу гіалуронової кислоти в підслизисті тканини відповідної зони. Ефект зберігається в середньому півроку.

O-shot (Orgasm Shot)

Новітня процедура, яка нещодавно з’явилася в Медичному домі. Це відновлення чутливості клітору, посилення лібідо та омолодження інтимної зони. Процедура проводиться методом введення в певні ділянки геніталій (поблизу клітора, верхньої частини піхви та вульварного кільця) тромбоцитарної аутоплазми (тієї самої, що використовуються у PRP-терапії), яка збільшує утворення нових кровоносних судин.

Кому протипоказана естетична гінекологія

Будь-якому лікуванню передує консультація з лікарем та здача аналізів. Це необхідно, щоб оцінити стан здоров’я пацієнтки та підібрати ідеальний метод вирішення проблеми. В арсеналі естетичної гінекології є багато процедур – тому, якщо якийсь спосіб лікування з певних причин недоступний, ми обов’язково знайдемо інший варіант.

Разом з тим, абсолютні протипоказання теж є. До них відносяться:

 • вагітність та період лактації;
 • коагулопатії та захворювання крові;
 • злоякісні пухлини в статевих органах;
 • епілепсія або серйозні психічні хвороби;
 • гострі запальні та інфекційні процеси в організмі;
 • незагоєні рани та гнійні запалення в інтимних зонах.

Тож, чому за естетичною гінекологією — саме в Odrex?

Для Медичного дому Odrex щастя пацієнта завжди на першому місці. І ось, як ми це забезпечуємо:

Турботливі гінекологи

Гінекологи Odrex прекрасно розуміють почуття пацієнток, які звернулися за допомогою, тому на кожному етапі лікування — від консультації до безпосереднього проведення процедур — на вас чекає тільки турбота та делікатне ставлення.

Сучасні методи лікування та різноманіття процедур

Наші лікарі — професіонали своєї справи, які прекрасно володіють як класичними методиками, так і останніми надбаннями естетичної гінекології. Саме тому в Odrex ви зможете легко вирішити будь-яку проблему — навіть ті, що раніше лікувалися лише хірургічним шляхом або
гормонозамісною терапією.

Передова анестезія

Багато процедур естетичної гінекології абсолютно безболісні та проводяться без анестезії. Але там, де це потрібно, ми використовуємо лише найкращі сертифіковані препарати, чия ефективність та безпечність використання абсолютно підтверджена.

Комплексний підхід у лікуванні

За бажанням пацієнтки, ми можемо провести декілька різних процедур естетичної гінекології за раз.

Отзывы