Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Вакцинація під час війни

Спалахи хвороб, що можна запобігти вакциною, — серйозна загроза під час гуманітарних криз та військового стану. Наше завдання — цього не допустити.

Багато з нас тепер постійно перебувають в умовах великого скупчення людей, де інфекційні захворювання можуть легко поширюватись. Найбільш вразливі до них — діти, які не пройшли курс вакцинації.

Ми продовжуємо вакцинувати дітей та дорослих у Медичному домі Odrex на Розкидайлівський, 69/71. Вакцини є в наявності, запис на вакцинацію через кол-центр — цілодобовий. Щоб уникнути зайвих переміщень, перевагу слiд надавати комбінованим вакцинам або введенням декількох вакцин за один візит. Наразі доступні:

  • вакцинація від COVID-19 та видача сертифікатів,
  • вакцинація за національним календарем, визначеним Міністерством охорони здоров’я України
  • вакцинація від інших інфекційних захворювань,
  • консультації сімейних лікарів та педіатрів онлайн та офлайн.

Якщо ви пропустили планову вакцинацию, індивідуальний план щеплень може скласти ваш сімейний лікар або педіатр на консультації. Зверніть увагу, що в один день дитина або доросла людина може отримати декілька вакцин, які їй належать за календарем вакцинації.

Близько 40% невакцинованих і недостатньо вакцинованих дітей живуть у країнах, які постраждали від конфлікту. Нещодавні збройні конфлікти провокували спалахи кору, поліомієліту серед дітей, COVID-19 по всьому світу. UNICEF наполягає, що вакцинації має надаватись високий пріоритет для обмеження захворюваності під час надзвичайних гуманітарних ситуацій.

Захист дітей та нас самих від смертельних хвороб — це наш внесок у перемогу та майбутнє.

Записатись на вакцинацію в Медичному домі Odrex ви можете за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Все буде Україна 🇺🇦