Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Варикозна хвороба та особливості судинної хірургії. Інтерв’ю Олександра Смірнова у програмі телеканалу Південна Хвиля

Особливості виникнення варикозного розширення вен нижніх кінцівок, сучасні методи судинної хірургії та унікальна операція, від якої відмовилися в декількох світових клініках. Про це у програмі «‎Гость студії» каналу Південна Хвиля розповів судинний хірург, завідувач хірургічним відділенням №1 Медичного дому Odrex — Олександр Смірнов.

Варикоз може роками визрівати в організмі та приводить не лише до утворення венозних вузлів на ногах, а й викликає порушення кровообігу, біль, втомлюваність, набряки. Тому для лікування важливо не лише відновити зовнішній вигляд ніг, а й покращити стан пацієнта та уникнути ускладнень, таких як тромбоз та трофічні виразки. Сучасні методи дозволяють лікуванню бути малотравматичним та сприяють швидкому відновленню пацієнтів. Крім того, сьогодні в Odrex використовують різні методи лікування, обираючи у кожному випадку найефективніший.

Судинна хірургія займається лікуванням багатьох патологій, пов’язаних з венами, артеріями та лімфатичними судинами. Інколи, лікарі зіштовхуються зі складними випадками, коли лікування є ризикованим, але все ж таки необхідним. Детальніше дивіться у програмі.

Дізнатися більше про Клініку судинної хірургії в Odrex:
https://odrex.ua/ru/department/klinika-sosudistoj-xirurgii/

Записатися на консультацію Odrex можна за телефоном +380 (48) 730-00-30 або на сайті Медичного дому.