Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Спеціальна пропозиція для пацієнтів лабораторії «Сінево»

Спеціально для пацієнтів Synevo даруємо знижку на пакет послуг — скринінгове ультразвукове дослідження з інтерпретацією та консультацією судинного хірурга за промокодом на 20%* дешевше.

Записатись на консультацію та обстеження знижкою можна через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. Під час запису вкажіть ваш промокод для отримання знижки.

Дослідження та прийом проводить завідувач хірургічного відділення Філатова, ангіохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент Михайло Чехлов. Лікар є членом Європейської асоціації судинних хірургів (ESVS). А також судинний хірург з 17-річним досвідом Людмила Булатова.

Ось перелік патологій, які лікує судинний хірург:

  • варикозна хвороба,
  • атеросклероз,
  • трофічні виразки,
  • лімфостаз,
  • судинні «зірочки» тощо.

В Odrex на Філатова ми працюємо з усіма сучасними методами лікування варикозу, як радіочастотно, так і лазером. Також проводить склеротерапию (безопераційне лікування варикозу). Метод обирається лише після ретельної діагностики.

Лікування допомагає забути про відчуття важкості в ногах, набряклість, швидку втомлюваність та м’язовий біль. Тим, хто помічав у себе такі симптоми, не варто відкладати звернення до фахівця – вони можуть свідчити про судинні захворювання, страждати на які можна роками, а вирішити проблему – буквально за кілька годин. Варикоз тягне за собою втрату еластичності стінок судин, розширення і деформацію вен аж до виникнення тромбів. Також важливо, що терапія повертає естетичний вигляд вен, оскільки прибирає візуальні зміни.

Зауважте, що дослідження проводиться скринінгове – тобто лікар використовує УЗ для визначення необхідної тактики лікування.

*Пропозиція дійсна з 12.02.2024 по 13.04.2024. Вартість послуги зі знижкою: «Консультація фахівця з УЗД скринінгом судин АКЦІЯ. Судинний хірург», «Консультація провідного фахівця. Судинний хірург» — 1040 грн, «Консультація фахівця. Судинний хірург» — 720 грн. Послуга діє за адресою: Одеса, вул. Філатова, 38, Багатопрофільна лікарня Odrex.