Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Видатні жінки у медицині: Міжнародний день боротьби за права жінок

Сьогодні Міжнародний день боротьби за права жінок. Наше сприйняття цього свята змінювалося, але наразі ми знаємо, що жінка більше ніколи не буде недоречною, непочутою, спростованою чи безправною — як пацієнтка, як вчена, як медикиня

Які б цінності ми у собі не виховали, світ — це боротьба. І жінка має в ньому свою роль та місце. Останні декілька десятків років українки стійко себе зарекомендували у біофізиці, інженерії, є поважними по всьому світу. Але бажання жінок створювати, започатковувати, робити відкриття, боротися та рятувати існувало завжди.

Жінки і справді завжди брали активну участь у медицині, Відкрили принципи радіоактивності, метаболізму углеводів, залежності статі від набору хромосом, винайшли безліч препаратів та процес кріопреципітації, заклали принципи сучасного громадського здоровʼя, медсестринства, акушерства. У новій серії ілюстрацій ми розповімо про видатних жінок, які вплинули на хід історії, сучасну медицину і світ загалом — і серед них українки.

Сьогодні жінки є у кожній медичній спеціальності і навіть на полі бою. Вони вчать нас сміливості, стійкості та впевненості у своїй цілі. Вітаємо їх із 8 березня — не бійтеся відкривати нове, боротися і робити цей світ краще.

А ми завжди поруч. Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номерами +38 (048) 730-00-30.