Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Відгук Людмили Іванівни, пацієнтки хірурга Володимира Янка

Нам важливо, щоб ви не лише отримали якісне лікування, але й відчули комфорт в стінах Odrex. Тому коли чуємо ваші відгуки, дуже радіємо, що нам це вдається. Нижче відгук Людмили Іванівни, пацієнтки хірурга Володимира Янка.

«В мене був хронічний калькульозний холецистит у стадії загострення. По-народному – камінь в жовчному міхурі. Коли я про нього дізналась, він вже був більше 2 см, травами таке не вилікувати.

В місцевій лікарні мені порекомендували місяць дієти, потім я поїхала в Київ в клініку, там мені сказали, що нападів більше не буде, він піднявся, тож можна їсти все, що хочу.

Донька порадила звернутись в Odrex – сказала, що тут лікарі, які не просто консультують, але й оперують. Слово доньки для мене багато значить, тому я так і зробила.

Потрапила на прийом до Володимира Івановича Янка. Він мене попередив про можливі ускладнення, але сказав, що гарний настрій – гарантія успішності лікування. Записав мене на лапароскопічне видалення жовчного міхура. Я підготувалась, приїхала – мене повели по кабінетах здавати аналізи. Результати виявились гарними, тож розпочали операцію. Ті 5 годин пройшли для мене непомітно. Коли тільки прокинулась, Володимир Іванович сказав, що надріз зробили трохи більший, тому що камінь виявився громадним – майже 4 см! Але я почувалась відмінно. Поставили крапельницю – це було трохи незвично для мене, бо я ніколи раніше не хворіла.

Анастасія Олегівна та Володимир Іванович – чудові лікарі, я дуже задоволена. Ставлення персоналу чудове. Постійно все перевіряли. Дуже професійні вони. В мене погані вени через щитовидку, тож нормально мені попадали в вену, мабуть, двічі: один раз ще у 89 році на станції переливання крові і другий при пологах у 93 році. А тут без проблем дівчата брали кров, взагалі непомітно.

Роблю перев’язки, дотримуюсь дієти. Є в мене трохи шрами, але думаю, пройде. Я дуже задоволена ставленням, професійністю і чуткістю. Впевнена, що більше не попаду, але якщо попаду, то буду всіх обіймати!»

Детальніше про загальну хірургію Odrex.

Звернутись можна через швидку допомогу за коротким номером 9000 або за самозверненням в приймальне відділення.

Записатись на плановий прийом можна через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.