Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Відмовитись‌ ‌від‌ ‌болю:‌ ‌ін’єкції‌ ‌ гіалуронової‌ ‌кислоти‌

Ін’єкції гіалуронової кислоти — ефективний спосіб позбутись болю та відчуття скутості у суглобі. Найчастіше цей метод застосовують щодо колінного суглобу, який може страждати як в 20, так і в 80 років.

Детальніше про ін’єкції розповів завідувач відділення ортопедії та травматології Медичного дому Odrex — Костянтин Палагнюк.

Навіщо потрібні ін’єкції гіалуронової кислоти?

Біль у суглобі — головна ознака багатьох захворювань опорно-рухового апарату, однак не всі вони потребують оперативного лікування. Причин болю може бути безліч, якщо серед них нестача синовіальної рідини або ж артроз, то саме ін’єкції гіалуронової кислоти можуть стати рішенням.
Який принцип роботи ін’єкцій гіалуронової кислоти?

Гіалуронат є основним компонентом більшості рідин у людському організмі, в тому числі й синовіальної рідини. Якщо її не вистачає — суглоб поступово стирається. Виробляється рідина в суглобі, коли людина активна і суглоб достатньо рухається, якщо ж спосіб життя — малорухомий, то її може не вистачати. Може статись, що причина болю не у погодних умовах чи спадковості.

До того ж, з віком або через супутні захворювання сам склад синовіальної рідини може змінюватись, а ін’єкції покращують її в’язкість.

Чи допомагають ін’єкції гіалуронової кислоти при артрозі?

Щодо артрозу, то вилікувати його не вдасться — це дегенеративне захворювання, яке з часом буде лише прогресувати. Ін’єкції дозволяють позбутись болю та призупинити цей розвиток. Гіалуронові внутрішньосуглобові ін’єкції допомагають навіть при 3-4 степенях артрозу, але їх ефект направлений лише на позбавлення больового синдрому, а не на покращення стану хряща. Якщо суглоб вже деформувався — необхідне оперативне втручання.
Чи можна приймати гіалуронову кислоту в пігулках?

Сучасна фармацевтика пропонує безліч варіантів, серед них є гіалуронова кислота в капсулах. Важливо знати, що ефективність такого прийому речовини — не доведена.

Як довго триває ефект від ін’єкцій?

Бажаний ефект від курсу, який складається з 3-5 ін’єкцій, тримається до року. Тобто рік без болю, відчуття скутості та можливість стати активнішим. Адже фізичні вправи, спорт і навіть прості вечірні прогулянки сприяють здоров’ю усього опорно-рухового апарату.
На що слід звернути увагу, якщо я вирішив пройти курс внутрішньосуглобових ін’єкцій?
Важливою умовою є те, що введенням препарату має займатись кваліфікований лікар, аби вивести всі можливі ризики до мінімуму: запалення, інфекції чи травмування самого хрящу.

Крім якості виконання самої процедури на ефективність впливає ще й якість речовини. В Odrex використовують перевірений препарат гіалуронової кислоти європейських виробників з доведеною ефективністю.

Яка вартість ін’єкцій гіалуронової кислоти в Odrex?

Нагадаємо, що в Odrex пройти курс внутрішньосуглобових ін’єкцій можна за зниженою ціною: один укол препарату від європейського виробника — 700 грн* (з препаратом включно), і це одна з найнижчих цін в країні.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.
* Спеціальна пропозиція діє з 21.09.2020 по 21.12.2020 в Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71.