Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Всесвітній день ортопеда-травматолога та рік роботи відділення ортопедії та травматології

Сьогодні в Медичному домі Odrex подвійне свято — Всесвітній день ортопеда-травматолога та рік роботи відділення ортопедії та травматології.

За час роботи відділення наші ортопеди-травматологи провели більше 1050 операцій та понад 5000 консультацій. Загалом у відділенні отримали допомогу понад 5070 пацієнтів.

Вітаємо колектив відділення з професійним святом. Дякуємо вам за кропітку працю, за знання та досвід, використовуючи які ви щоденно допомагаєте пацієнтам! Бажаємо вам здоров’я, професійної витримки, щасливих і здорових пацієнтів!

Пропонуємо вашій увазі наше нове відео, в якому завідувач відділення — Костянтин Палагнюк — розповість про шлях пацієнта від моменту звернення до виписки з відділення та розкриє всі тонкощі роботи відділення.

Нагадуємо вам про те, що лікарі відділення ортопедії та травматології Odrex надають допомогу пацієнтам щоденно і цілодобово, вся необхідна діагностика знаходиться на базі Медичного дому, а попередній запис на необхідне дослідження дозволяє позбутись черг та довгого очікування,

Детально про відділення ортопедії та травматології Odrex:
https://odrex.ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/department/traumatology/ або за номером +38 (048) 730-00-30.