Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!
Личный кабинет

Всесвітній день фізіотерапії

Щоденно фізіотерапевти та реабілітологи по всьому світу допомагають мільйонам людей пройти реабілітацію після операційних втручань та усунути фактори ризику захворювання, проводячи первинні та вторинні профілактичні заходи. Вони зміцнюють здоров’я, фізичний стан та покращують самопочуття пацієнтів.

Сьогодні, 8 вересня, відзначають своє професійне свято фізіотерапевти.

Реабілітація — командна робота. Навчити пацієнта ходити, усвідомлювати мову, виконувати побутові завдання — це праця, яка важлива вже на першому етапі, коли потрібно оцінити стан пацієнта, визначити цілі і скласти програму реабілітації.

Фізична терапія спрямована на поліпшення рівноваги, збільшення обсягу рухів, тренування сили. Якщо людина через захворювання повністю втратила рухову активність, фізичний терапевт та реабілітолог допомагає поступово відновити рух. Щоб правильно підібрати і дозувати фізичні вправи необхідна порада грамотного фахівця, який може надати компетентну допомогу і консультацію.

Напрямок фізіотерапії включає великий спектр різних лікувальних процедур, які покликані не тільки підтримувати здоров’я людини в нормальному, «робочому» стані, але й сприяють якнайшвидшому відновленню пацієнтів після операцій, серцево-судинних захворювань, травм, нападів (гострих станів) тощо.

Іноді пацієнти після хвороби, травми або операційного втручання перебувають у дуже важкому стані, але за допомогою вчасно проведеного комплексу реабілітації шанси на повне або часткове відновлення звичного способу життя значно зростають. Тому не варто впадати у відчай, а треба вчасно звернутися за допомогою до профільних фахівців з фізіотерапії та реабілітації.

Вітаємо усіх спеціалістів напрямку фізіотерапії та реабілітації з професійним святом! Дякуємо за щоденну кропітку працю і бажаємо здоров’я.

Записатись на фізіопроцедури або консультацію ви можете за номером +38 (048) 730-00-30 або за формою на сайті.