Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Всесвітній день травматолога

Щорічно 20 травня ми святкуємо Всесвітній день травматолога — професійне свято лікарів, які спеціалізуються в травматології та ортопедії. Травматологія — це один з найдавніших розділів медицини, історія якого налічує багато століть.

В цей день в Медичному домі Odrex відбулося відкриття нового відділення ортопедії та травматології. Урочисте відкриття проводив медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко та завідувач новим відділенням Костянтин Палагнюк.

Відділення вже повноцінно працює та допомагає пацієнтам: з того дня, як наша команда ортопедів-травматологів вирісла та розширилась, ми вже провели більше 30 операцій!

Вітаємо всіх колег нового відділення з відкриттям та професійним святом і нагадуємо, що наші фахівці, травматологи-ортопеди, готові до прийому щодня і цілодобово, по будь-яким патологіям опорно-рухового апарату і захворюванням кістково-суглобової системи: падінням, вивихам, розтягненям і розривам зв’язок, а також набрякам і болем в суглобах.

Переваги нового відділення ортопедії та травматології:
• Відділення працює 24/7. На чергуванні завжди перебуває ортопед-травматолог, який може надати ургентну допомогу.
• Вся необхідна діагностика знаходиться в межах однієї будівлі. Це грає велику роль в швидкому і якісному наданні допомоги при травмах.
• Безпека — в пріоритеті, тому складні операції на кшталт ендопротезування проводяться в спеціальній операційній з ламінарним потоком.
• Основний принцип лікування пацієнтів відділення — «хірургія одного дня», швидка виписка і реабілітація.
• При проведенні операції використовуються тільки сертифіковані матеріали, протези та інструменти.
• У відділенні може одночасно перебувати до двадцяти пацієнтів, та у разі необхідності кількість місць для перебування пацієнтів може збільшуватися.
• Прозоре ціноутворення. Ми намагаємося максимально знизити ціну за рахунок сучасних методів, швидкої виписки, партнерства з виробниками і т.д.
• У післяопераційний період з пацієнтами працюють реабілітологи, які допомагають повернути високу якість життя.

Детальніше про відділення ортопедії і травматології в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатися на консультацію ортопеда-травматолога можна за номером +38 (048) 730-00-30 або на сайті.