Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Як подбати про здоров’я серця? Дивіться інтерв’ю Олени Усенко

Коливання тиску, зневоднення, прискорене серцебиття – все це негативно впливає на здоров’я головного м’яза нашого організму.

Щоб хоча б трохи полегшити його роботу, дотримуйтесь цих простих правил:

  • уникайте тривалого перебування на відкритому сонці,
  • пийте достатньо води,
  • не стресуйте (принаймні намагайтесь).

А також дивіться інтерв’ю завідувачки стаціонару, кардіолога вищої категорії Усенко Олени Анатоліївни на 1му міському телеканалі.

«Червоні прапорці», які свідчать про хворобу серця:

  • біль в грудній клітці або під час, або одразу після фізичного або психічного навантаження (давлячий біль, пекучий, може переходити в ліву руку, нижню ліву щелепу та в лопаткову область),
  • біль в стані спокою проходить або зменшується.

Багато хто вважає, що серцевий біль локалізується тільки з лівого боку, але це не так. Біль може відчуватись і за грудиною посередині, і взагалі нагадувати печію. Тож дуже важливо не ігнорувати сигнали організму і звертатись по допомогу вчасно.

Порада від лікаря: серце любить рух. Тож намагайтесь частіше ходити пішки замість їзди в машині, катайтесь на велосипеді, плавайте. Звичайно, якщо ваше серце здорове. А якщо маєте патології, обговоріть допустиме навантаження з лікарем.

Записатись на консультацію Олени Анатоліївни ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.