Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Як захистити дитину від коронавірусу та чому діти часто хворіють. Інтерв’ю педіатра Валерії Кіслиці в ефірі каналу Думська ТВ

Інколи батьки вкрай переймаються тим, що дитина часто хворіє та не знають, як реагувати у цій ситуації. А в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції панічні настрої лише поширюються. Про те, які стани не є приводом для паніки, як лікувати дитину, що потрібно робити для профілактики вірусних захворювань, розповіла педіатр Медичного дому Odrex — Валерія Кіслиця.

Діти, які ходять до садочку та школи, будуть хворіти ГРВІ, і це цілком нормально. Міжнародна література говорить, що нормою вважається 6-10 разів на рік. Доки дитина хворіє, протягом 5-7 днів, у крові формується достатня кількість антитіл, які борються з бактеріями і вірусами та допомагають тренувати імунітет.

А ось під час карантину батьки повинні зрозуміти, що це не період канікул та, виходячи з дитиною на вулицю, потрібно дотримуватися правил профілактики. Ретельно вимивати руки, обробляти їх антисептиком, уникати пересування ліфтом та не збиратися великими групами.

Валерія Миколаївна дала рекомендації щодо прогулянок у період карантину, розповіла про методи захисту дитини та відповіла на інші питання ведучих. Детальніше дивіться в інтерв’ю каналу Думська ТВ.

Записатися на консультацію педіатра можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті: https://odrex.ua/department/odrik-polyclinic/