Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Європейський день операційної медичної сестри

Сьогодні ми відзначаємо Європейський день операційної медичної сестри — свято чарівниць операційного блоку, завдяки щоденній, сумлінній та кропіткій праці яких в наших операційних завжди панує атмосфера чіткості та порядку.

Тема цьогорічного дня звучить як «Навчайся, керуй, надихай» і, як і щороку, воно проводиться для того, щоб підкреслити внесок операційних медсестер та роль знань з високоспеціалізованого догляду, який надають ці фахівці.

Робочий день в Медичному домі Odrex починається саме в операційних, і першими роботу починають саме операційні сестри, адже треба підготувати все необхідне для проведення оперативних втручань, яких за день може проходити понад двадцять.

Медична сестра — це серце операційної, саме вона є важливою сполучною ланкою в команді яка забезпечує надійний тил хірурга розуміючи його з півслова. В роботі операційної медичної сестри дуже важливі уважність, швидкість, знання ходу операцій та логічне мислення.

Ми знаємо, що ця робота справді нелегка. Тому дякуємо операційним сестрам щодня і вітаємо з професійним святом!

Бажаємо гарного настрою, здоров’я, любові та добра. Нехай все, що ви шукаєте, завжди буде під рукою, а кожен день починається та закінчується гарними новинами.

Дякуємо вам за вашу працю, ми пишаємося вами й дуже цінуємо.

Нагадуємо вам, що записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.