Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Зимові проблеми: ангіна, гайморит або ж отит. Інтерв’ю отоларинголога Анастасії Гонорацької в етері 7-го каналу

Зимовий період характерний для появи або загострення ЛОР-захворювань. Зазвичай ми не зважаємо на нежить чи біль у горлі, тому й додаємо ці симптоми до категорії «‎занедужав». Продовжуємо ходити у садочки, школу чи на роботу та несвідомо заражаємо інших. Про проявлення ангіни, гаймориту та отиту в етері 7-го каналу розповіла отоларинголог Медичного дому Odrex — Анастасія Гонорацька.

Профілактувати ці захворювання доволі просто — це збалансоване харчування, сформований режим дня та звичні методи, аби уникнути переохолодження, наприклад, шапка. Здається, що одеська зима надто тепла, а все ж таки холодні вітри вражають наші вухо, горло, ніс. Тому шапка та шарф (не забуваймо й про носіння маски) мають стати вашим постійним атрибутом, аби провести цю зиму у гарному самопочутті та без ускладнень. Анастасія Сергіївна розповіла про те, яким чином можна лікувати запалення лор-органів та відповіла на наступні питання:

• Чи завжди ангіна супроводжується болем у горлі?
• Коли потрібно приймати антибіотики та чи потрібно це взагалі?
• Які показання до оперативного лікування при гаймориті?
• Які можуть виникнути ускладнення від недолікованого отиту?

Детальніше дивіться у відео.
Дізнатись більше про отоларингологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/otolaryngology/
Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті: https://odrex.ua/specialists/gonorackaya-anastasiya-sergeevna/ або за номером +38 (048) 730-00-30.