Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

6 питань пластичному хірургу про абдомінопластику. Консультує Сергій Тижневий

Абдомінопластика – це видалення надлишків шкіри та підшкірно-жирової клітковини, а також корекція дефектів м’язово-апоневротичного каркаса цієї області. Простими словами, це підтяжка живота. Разом з пластичним хірургом Сергієм Тижневим зібрали для вас відповіді на найпоширеніші питання про цю операцію.

Кому потрібна абдомінопластика?

Цю процедуру рекомендують проводити після схуднення, щоб усунути зайву шкіру і додати естетичні штрихи. Також корекція форми живота може знадобитися після пологів, при діастазі м’язів, зниженні їхнього тонусу, розтягненні апоневрозу передньої черевної стінки, при неестетичному вигляді шкіри або за наявності зовнішніх пошкоджень (таких, як шрами й рубці).

Кому не варто робити абдомінопластику?

Крім ожиріння та вагітності, 100% обмежень для проведення абдомінопластики живота немає. Однак від неї варто утриматися, якщо у вас є онкологічні захворювання, цукровий діабет або тяжкі хронічні проблеми із серцево-легеневою системою.

 Наскільки це безпечно?

Оскільки абдомінопластика – це, в хорошому сенсі слова, досить рутинна процедура, а хірурги Odrex – професіонали своєї справи, турбуватися немає про що.

Ускладнення після корекції форми живота можуть з’явитися, якщо людина страждає на серйозні хронічні захворювання. Однак у такому разі лікар попередить про все заздалегідь, щоб пацієнт сам зміг зважити ризики та ухвалити остаточне рішення.

 А що з рубцями?

Звичайно, якщо підшкірно-жировий шар був дуже великим, повністю уникнути рубців не вдасться. Однак в арсеналі сучасної медицини є достатньо засобів, щоб зробити сліди від корекції форми живота якнайменше помітними, а хірурги Odrex роблять все можливе, щоб результат щиро радував кожного пацієнта.

Людям, які не мали сильного ожиріння, переживати не варто. У такому разі рубці після абдомінопластики непомітні.

Скільки триває операція?

Все залежить від складності операції та індивідуальних особливостей пацієнта, але зазвичай час процедури не перевищує чотири-шість годин.

Як проходить реабілітація після абдомінопластики?

Перші два тижні реабілітації найважливіші. У цей період рекомендується цілодобово носити компресійну білизну і якнайменше сидіти.

Також варто на два місяці обмежити себе у заняттях силовими навантаженнями, а також відмовитися від відвідування саун, лазень та басейнів.

Повністю повернутися до звичного способу життя можна приблизно через пів року після проведення операції.

Детальніше про пластичну хірургію в Медичному домі Odrex можна прочитати за посиланням.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.