Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Клініка пластичної хірургії

Краса та здоров'я

У Клініці пластичної хірургії Odrex ви можете не тільки набути здоров’я, але й зробити свою зовнішність привабливішою. Пластична естетична хірургія, пластична хірургія після схуднення, реконструктивна пластична хірургія, хірургія пухлин молочної залози та злоякісних пухлин шкіри.

Послуги та процедури

На базі клініки пластичної хірургії проводяться операції з поліпшення форми грудей, підтяжки живота, ліпосакції, омолодження та багато інших процедур. Наші спеціалісти є експертами у телевізійному проекті «Я соромлюсь свого тіла» (телеканал СТБ, Україна)

З яких питань звертатись

Принципи роботи

Ми дбаємо про безпеку пацієнтів:

Стерильність та запобігання інфекціям: одноразові витратні матеріали та американська газова стерилізація для хірургічних інструментів.
Найсучасніші анестезіологічні методики, які дозволяють проводити операції будь-якої складності людям усіх вікових груп та за наявністю супутніх станів.
Цілодобовий лікарський нагляд: в стаціонарі 24/7 знаходяться чергові лікарі – вночі, на вихідні та в святкові дні. Тож пацієнти будь-якої хвилини можуть розраховувати на допомогу не тільки дбайливих медсестер, а й лікаря.
Цілодобове приймальне відділення: якщо вдома виникає термінове питання, терпіти біль та чекати ранку не потрібно. Ми можемо надати допомогу будь-коли.
Мінімізація ризиків ускладнень. Ми уважно стежимо за станом пацієнта після втручання: у кожній перев’язувальній маємо УЗД-апарат і можемо одразу виявляти гематоми або скупчення рідини.
Мінімізація больового синдрому: за необхідністю застосовуємо післяопераційні блокади під контролем апарата УЗД. Це допомагає уникнути сильного болю після операції. Наприклад, пацієнтки після хірургічного втручання на грудях вже наступного дня можуть піднімати руки.

Ми ефективні

Без зайвої гонитви за трендами. Важливою складовою у роботі пластичного хірурга є почуття пропорцій та художній смак. Наші хірурги добре відомі вмінням знаходити гармонію та відтворювати її у своїй роботі.
Цінуємо репутацію. Лікарі завжди будуть відверті з вами. Іноді найкраще рішення — це зовсім не та операція, що здається очевидною. Іноді для омолодження обличчя достатньо косметологічних процедур, а для схуднення варто почати з баріатричної консультації, тому лікар ніколи не наполягатиме на операції і запропонує оптимальні варіанти вирішення поставленого завдання.
Пластичний хірург працює в команді з анестезіологами, іншими лікарями, операційними сестрами та іншими не менш важливими фахівцями. Під час перебування в лікарні можливо отримати консультації й суміжних фахівців.
Симультанні операції. Хірургічні втручання можуть проводитися одночасно (наприклад, операція на грудях та гайморотомія одночасно). Це дозволяє вирішити дві проблеми під одним наркозом та скоротити період післяопераційної реабілітації.
Діагностичні кабінети мають цифрові томографи Toshiba та Siemens, УЗД-апарати експертного класу та досвідчених діагностів.

Ми забезпечимо вам комфорт і впевненість

Адміністратори та операційні менеджери спланують ваш маршрут від першої консультації до останньої перев'язки так, щоб ви отримували всі послуги у зручний час, без зайвих турбот щодо оплат або очікування, з урахуванням усіх побажань.
Палати хірургічного відділення відрізняються від готельного номера лише більш комфортними функціональними ліжками та дружнім медичним персоналом. Шеф-кухар приготує вам обід, як у ресторані, але з урахуванням медичних показань.
Ефективні методики реабілітації дозволяють прискорити повернення до звичайного ритму життя. Маємо власний реабілітаційний центр, що знаходиться на території Медичного дому.
Онлайн-консультації доступні, якщо ви знаходитесь за кордоном або в іншому місті, бажаєте отримати другу думку спеціаліста, зекономити час та дізнатись про методи естетичної медицини.

Питання - відповідь

Які є марки імплантатів та як вибрати відповідні?

Сьогодні у пластичній хірургії виконують встановлення англійських імплантатів Nagor, американських Mentor та Allergan, французьких Arion та німецьких Polytech. При виборі ендопротезу лікар бере до уваги наукові дані щодо безпеки цієї марки імплантатів. Враховуються обсяг грудної клітки, зростання, пропорції фігури, щільність м'яких тканин та стан шкіри на молочних залозах, а також побажання пацієнтки – у тому числі за бюджетом лікування.

Які методи ліпосакції застосовують у Медичному домі Odrex? І чим вони відрізняються?

Наші пластичні хірурги використовують методи тумісцентної та паупер-асистованої ліпосакції. Відрізняються вони способом роз'єднання жиру. У першому випадку це фізіологічний розчин, що подається до жирової клітковини через канюлі. У ході паупер-ассистированного ліпографтингу використовують трубки з мікровібрацією. Лазерний та ультразвуковий методи ми не використовуємо через ризик розвитку ускладнень — опіків, гематом, утворення кіст.

Які можуть бути ускладнення після операції?

У разі проведення абдомінопластики існує ризик розвитку сероми, набряків, гематом, нагноєння, з боку кровоносної системи - значна крововтрата, тромбоз (закупорка просвіту судини кров'яним згустком). До групи ризику розвитку післяопераційних ускладнень хірурги вносять пацієнтів з цукровим діабетом і курців.

Історії пацієнтів

Любов Миколаївна

Діагноз

Доброякісна та злоякісна пухлина молочних залоз

Лікування

Голділок мастектомія, метод препекторальної реконструкції

Олександра Логінова,

.

Діагноз

Обвисання контурів тіла після схуднення

Лікування

Постбаріатрична пластика

Анна Пашковська

Діагноз

Дефект м'яких тканин правої п'яткової ділянки та зони ахіллового сухожилля

Лікування

Оперативне лікування

Відеоблог

Пластична хірургія
31.10.2023

Омолодження шкіри обличчя власними клітинами. Кейс Ольги Вітколовської...

Наша пацієнтка звернулась до пластичного хірурга Ольги Вітколовської зі скаргами на зморшки й темні кола під очима. Для вирішення проблеми лікарка провела ліпофілінг обличчя та ввела в шкіру стромально-васкулярні фракції.

Пластична хірургія
04.10.2023

Рак молочної залози. Історія пацієнтки пластичного хірурга, мамолога Володимира Сажієнко...

Жовтень – місяць обізнаності про рак молочних залоз, тож маємо привід розказати вам надихаючу історію нашої пацієнтки Любові Миколаївни. І ще раз нагадати – обстежуйтесь регулярно. Раннє виявлення раку значно підвищує шанси на одужання.

Пластична хірургія
22.09.2023

Скульптурування обличчя, пластика носа та повік, а також збільшення грудей — і все за одну...

Нашу пацієнтку турбували зміни форми молочних залоз, викривлена носова перегородка та деформація носа, а також загальна «втомленість» обличчя. Такі питання ми можемо вирішувати за один день — це зручно, ефективно і, головне, скорочує терміни відновлення та перебування в стаціонарі.

19.09.2023

Знайомство з пластичним хірургом: Сергій Тижневий...

Краса, естетика, здоров’я – ось три асоціації, які виникають, коли згадуєш, як працює пластичний хірург Сергій Тижневий.

Пластична хірургія
15.09.2023

Знайомство з пластичним хірургом: Ольга Вітколовська...

Естетична хірургія обличчя та ін’єкційна косметологія. Як визначити, що дійсно буде пасувати саме вам, й виглядати найбільш природньо?

Онкологія
28.10.2021

Q&A про лікування раку молочної залози з хірургом-онкологом, мамологом — Володимиром...

Говорити про рак – важливо. Всього півстоліття тому, діагноз раку був вироком, смертність росла і росла. Зросла настільки, що в 1986 медичні журнали писали під заголовками «Ми програємо війну проти раку». Але тільки медичні – тому що говорити про хвороби було не прийнято. Жінки стикалися з соромом і страхом, коли у них діагностували рак молочної залози.

Пластична хірургія
30.08.2021

Q&A про пластичну хірургію після схуднення з пластичним хірургом Odrex — Володимиром ...

Пластична хірургія дозволяє втілити власні мрії, відчувати себе гарним та позбутись проблем, які довго дошкуляють пацієнтові. Важливо це і для пацієнтів після баріатричних операцій чи екстремального схуднення. На етапі втрати ваги бажаний результат ось-ось був перед очима, але із втратою ваги з’явились нові проблеми.

Пластична хірургія
16.08.2021

Пластична хірургія сьогодні: безпека, здоров’я та краса. Інтерв’ю Володимира Сажієнк...

Корекція зовнішності є дуже популярною процедурою серед людей різного віку. Для багатьох це шанс змінитись не тільки зовні, скорегувавши контури тіла, прибравши вроджені вади або наслідки травм, але і внутрішньо. Хтось хоче виправити форму вух, комусь необхідно позбутись від шкірних складок після схуднення, а хтось хоче усунути шрами, що залишились після операцій або травм.

Баріатрія
25.08.2020

Володимир Сажієнко — спікер конференції 4th Odrex Bariatric Meeting...

Дорогі друзі, знайомимо вас с з ще одним спікером Міжнародної науково-практичної баріатричної конференції 4th Odrex Bariatric Meeting, яка пройде 4 та 5 вересня в Medical Hub Odrex.

Онкологія
05.03.2020

Як проявляється рак шкіри. Інтерв’ю хірурга-онколога Володимира Сажієнко в етері 7-го кана...

Про небезпечні родимки, вплив сонця та особливості діагностики раку шкіри в етері 7-го каналу розповів хірург-онколог та керівник напрямку пластичної хірургії Медичного дому Odrex — Володимир Сажієнко.

Онкологія
04.02.2020

Всесвітній день боротьби проти раку в Медичному домі Odrex...

4 лютого у всьому світі відзначається як Всесвітній день боротьби проти раку. Вперше цей захід був організований Міжнародним протираковим союзом ще у 2005 році.

Мамологія
19.09.2018

Лікування захворювань молочної залози: мамолог, хіміотерапевт, пластичний хірург...

У Медичному домі Odrex пацієнтки можуть дізнатися найповнішу інформацію про стан свого жіночого здоров’я.

Пластична хірургія
12.01.2018

Відгук пацієнтки пластичного хірурга Володимира Сажієнка...

У Медичному домі Odrex проводять найрізноманітніші пластичні операції. Пластика несе в собі і естетичну складову, і функціональне призначення. Можна переконатись в цьому на наочному прикладі.

Відгуки

Хочу подякувати Карпегіну Денису Васильовичу! Була на консультації в онкодиспансері, сказали терміново потрібно робити операцію, тому що на мамографії виявили фіброаденому. Ми вирішили звернутися до Карпегіна Д.В. і почути ще одну думку. Він провів огляд і сказав, поспішати не потрібно, спочатку потрібно зробити біопсію, щоб подивитися, чи немає ракових клітин. Під час біопсії під час УЗД Денис Васильович побачив, що немає ніякої фіброаденоми, а кіста, яка нагноїлася. Всім раджу звертатися тільки до Карпегіна Д.В.!!! Ви Лікар від Бога!!! І дуже добра, чуйна людина!!! Спасибі Богу, що Ви є!!!
Магденко Неля Володимирівна
29.11.2023
Хочу подякувати Карпегіну Денису Васильовичу. Провів мені операцію з видалення доброякісної фіброаденоми. Добре проконсультував, все розповів і заспокоїв (оскільки це була моя перша операція). Операція пройшла швидко й успішно, вийшовши з під наркозу, навіть не відчув дискомфорту де-небудь, наступного дня відпустили додому і все без ускладнень. Шикарний хірург, який зробив ювелірну роботу, після якої навіть не повинно залишитися шраму. Велике спасибі
Яна
22.09.2023
Хочу подякувати лікарю — хірургу Карпегіну Денису Васильовичу за його високий професіоналізм, увагу, чуйність, доброзичливість, за вміння порадити, підтримати та підбадьорити. Це дійсно та людина, про яку без сумніву можна сказати: Лікар від Бога. Тож нехай Бог благословить Вас, Вашу працю, добре серце та невтомні руки. З подякою Фісінчук Інна Анатоліївна. 02.09.2023 р.
Фісінчук Інна Анатоліївна
07.09.2023
Хочеться залишити свій відгук про клініку Odrex та особисто про пластичного хірурга Сажієнко Володимира Вячеславовича. Нещодавно (в серпні 2023 року) вирішила зробити підтяжку грудей. Клініку шукала спираючись на відгуки та свою інтуїцію і, як виявилось, вона мене не підвела. Володимир Вячеславович з першої зустрічі зарядив позитивом і не давав місця жодним сумнівам з приводу того, що все пройде добре і результатом буду задоволена. Так все і було: предопераційне обстеження і обслуговування пройшли на вищому рівні, медперсонал дуже уважний і чуйний, палата як готельний номер на відпочинку. Особливої уваги заслуговує сам лікар: він дуже уважний, турботливий, його приємна посмішка допомагає у якнайшвидшому одужанні, всі перев'язки робить тільки сам власноруч (що особисто для мене дуже важливо), хоча і доводиться йому це робити у свій вихідний день, бо мені так зручніше. Як висновок: Odrex — (like), а Сажієнко Володимир Вячеславович — Людина і Лікар з великої літери!!!
Мельникова Марина
02.09.2023
Велика подяка ,пошана , лікарю , Карпегіну Денису Васильовичу ! Це людина з добрим серцем, колосальною підтримкою ! Вирішив питання дуже швидко,відповідально! Це просто 100% довіра між пацієнтом та лікарем! Бажаю ,Вам, здоров'я, успіхів та перемоги над серйозними проблемами , хворобами у пацієнтів! Мирного неба !
Загребельна Марина Євгеніївна
01.08.2023
Рік тому потрапила до чудової, хорошої відмінниці, в майбутньому їй люди будуть дуже вдячні до кінця свого життя за її підхід до роботи і взагалі, вона людина на своєму місці, лікаря невропатолога Щербак Олени Анатоліївни, копійковими ліками вилікувала мою мігрень. Лікарі МРТ теж професіонали, але з ними мало спілкувались, а от лікар УЗД, від якої вперше взнала про своє захворювання (довго вона у мене її шукала, але знайшла пухлину) - цій людині земний уклін за все що вона змогла і знайшла такі слова, не знаю як і де вона їх взяла (розумна, мудра людина), але дала мені емоційну підтримку. Сажієнко Володимир Вячеславович - це окрема сторінка мого життя, слів які б могла висказати просто не існує - це людина пречудова, такого лікаря для мене міг послати тільки Бог, він спасає людям життя. Одне із них моє, за що йому кланяюсь в ноги. Як мені сказали: "Ви щаслива, що потрапили саме до нього" Потім пішли інші лікарі фахіфвці, Куліш Ольга Миколаївна, найкращий професіонал, спеціаліст, лікар-гінеколог вищого гатунку, чудова прекрасна людина (рекомендую не тільки своїм знайомим і родичам, а і всім у кого є питання з гінекології). Потім велика дяка всім дівчаткам починаючи з рецепшену, далі кабінет забору крові, страхова, передопераційна, чудова гарна моя дівчинка, яка оформляє (всі молодці, добрі, ввічливі, все покажуть, пошуткують). Кофейня, дівчатка завжди в хорошому настрої де кава запашна і пахуча. А сьогодні познайомилась з лікарем, який оперував мого сина, людина шикарна, відкрита, приємна, чудова, на своєму місці - це Тернавський Михайло Сергійович. Німий Віталій Миколайович - лікар який нас приймав, майстер своєї справи, вміє розрадити, заспокоїти. Каже:"зараз покличу ще одного лікаря" і зайшов Михайло Сергійович і все, мамине сердце стало на місце. Хочу сказати всі ці спеціалісти до яких направили, до яких звернулись, які увійшли в моє життя і допомагають - це ваше покликання і робота ваша безцінна. А я вдячна долі за те, що колись звернулась саме в Одрекс, всім вам вдячна від самого краєчку свого чистого, щирого сердця і БАЖАЮ, хай у всіх у вас і ваших знайомих, друзів, рідних буде все добре, і буде здоров'я. Нам, які взнають такий діангоз (онкологія), навіть слово лікує, тому мою ведику вдячність висловлюю всім вам, обіймаючи і з любовью
Ремеслянікова Любов Миколаївна
31.07.2023
Дякую за професіоналізм, ввічливість, грамотність і порядність.
Татарчук Ганна Анатоліївна
24.07.2023
Професіонал своєї справи. І людина з великої літери!
Янська Вікторія В'ячеславівна
03.04.2023
Денис Васильович дійсно дуже уважний, чуйний, ввічливий в своїй роботі. Також була свідком коли він робив операцію моїй сусідці по палаті і вона так само залишилася дуже задоволена його підходом до клієнтів.
Аліна
07.03.2023
Денис Васильович дійсно дуже уважний, чуйний, ввічливий в своїй роботі. Також була свідком коли він робив операцію моїй сусідці по палаті і вона так само залишилася дуже задоволена його підходом до клієнтів.
Аліна
01.02.2023
Я хочу поблагодарить Сажиенко Владимира Вячеславовича. Вы самый лучший доктор для меня. Спасибо Вам огромное за то, что сделали меня ещё красивее. За то, что дали грамотный совет не резать лишь бы всё , да ещё и веки, а просто сделать незаметную подтяжку лица и лазерную шлифовку век. Я обожаю Вас и Вашу клинику, мне у Вас нравится столовая , каждый раз я завтракаю и обедаю там) В общем, всё как дома, уютно, по-домашнему, приятная атмосфера и самые лучшие врачи. Я к Вам ещё вернусь)
Юлия Дубровская
15.11.2022
Я думала, что в нашей стране такие доктора не остаются. Спасибо, Денис Васильевич за потрясающее сочетание профессионализма и человеческих качеств. Сложная операция у мамы прошла идеально и настолько профессионально, что со временем будет сложно понять где швы. Было очень приятно, что Денис Васильевич абсолютно не подчеркивает возраст, а делает всё, что бы потом было красиво и эстетично. Уже прошло два месяца после операции и я уверенна, что никто не сделал бы лучше.
Даниленко Наталия
15.03.2021
Добрый день. Мой лечащий врач Карпегин Денис Васильевич — прекрасный специалист в области маммологии и онко, в легких и сложных ситуациях,а также прекрасный человек, относится ко мне с заботой и ответственностью, побольше бы таких врачей! Огромная вам от меня благодарность! Денис Васильевич, очень ценю ваш индивидуальный подход к моей проблеме. Желаю вам и вашей семье крепкого здоровья!
Несмянович Виктория Леонидовна
29.04.2020
В конце февраля мне была произведена абдоминопластика. Я выражаю огромную благодарность профессиональному пластическому хирургу Сажиенко В.В. Я безумно довольна результатом операции, все выполнено на высшем уровне. Операция, а также реабилитация проходит легко и безболезненно. Также огромная благодарность и уважение всему мед. персоналу клиники Odrex за высший уровень профессионализма и заботу. Радуют отличные условия пребывания, комфортные палаты и вкусная еда.
Левенец Анна Александровна
24.04.2020
Пластическому хирургу Сажиенко В.В. от всей души выражаю искреннюю благодарность и признательность за профессионально проделанную работу, результатами которой я очень довольна, после абдоминопластики прошло 6 недель, операция, а также реабилитация проходит безболезненно и легко. Огромное спасибо всему медицинскому персоналу
Левенец Анна Александровна
16.04.2020
Я  хочу от всего сердца поблагодарить Владимира Вячеславовича Сажиенко за чудесно проделанную операцию по пластике лица. Ни к кому больше не пойду. Он-просто художник, скульптор и очень позитивный человек
Любарова Анна Петровна
27.03.2020

Статті по темі

Вітаємо з днем хірурга!

Навіщо вони це роблять: ліпофілінг грудей

ODREX BRA DAY