Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Блок інтенсивної терапії для пацієнтів з COVID-19

Пацієнти з найважчим перебігом захворювання та ускладненнями викликаними COVID-19 госпіталізуються до блоку інтенсивної терапії відділення респіраторних захворювань Медичного дому Odrex.

Блок інтенсивної терапії максимально забезпечений медичним обладнанням, а наші фахівці мають великий досвід роботи штучної вентиляції легень та складної фармакотерапії. Загалом проходити інтенсивну терапію з постійною подачею кисню можуть 10 пацієнтів одночасно, для забезпечення безперебійної подачі кисню ми маємо власну кисневу станцію.

В нашому новому відео медичний директор Odrex — Дмитро Гавриченко, заступник медичного директора з медичної частини — Сергій Щербаков та завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії — Ігор Йовенко розкажуть вам про роботу блоку інтенсивної терапії, оснащення, яке цілодобово контролює життєві функції організму пацієнтів і найважливішу складову — персонал, який щоденно слідкує станом пацієнтів та готовий миттєво прийти на допомогу у разі необхідності.

Детальніше дивіться у нашому новому відео.

Про відділення респіраторних захворювань читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/ua/department/viddilennya-respiratornikh-zakhvoryuvan/

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номером +38 (048) 730-00-30.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.