Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Чи безпечно оперувати грижу? Історія одужання нашої пацієнтки

Ольга Анатоліївна звернулась до нейрохірурга Ксензова Тимура Артуровича з сильним болем та онімінням у руці. Після детального обстеження лікар виявив у жінки грижу міжхребцевого диску у шийному відділі хребта. Вихід був один – оперувати. Втім Ольга Анатоліївна переживала щодо безпечності втручання, адже йдеться про здоров’я хребта. Незважаючи на страх, вона все ж вирішила довіритись лікарю. Пацієнтці провели операцію з переднім доступом – видалили міжхребцевий диск і провели протезування спеціальним імплантом.

За деякий час після операції Ольга Анатоліївна впевнилась, що зробила правильне рішення, адже біль майже повністю пройшов. Річ в тому, що в Медичному домі такі операції проводяться новітніми щадними методами, які унеможливлюють ушкодження структур. Тому в сучасних умовах упередження про те, що видалення гриж призводить до інвалідизації – не більше, ніж міф. Повну історію Ольги Анатоліївни дивіться у нашому сюжеті.

Записатись на консультацію Тимура Артуровича ви можете через форму на сайті, за допомогою мобільного додатку або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.