Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Консультує ендокринолог Odrex — Світлана Костецька

Цукровий діабет — хронічне захворювання. Тому з моменту встановлення діагнозу ця хвороба стає постійним супутником вашого життя. Але все не так погано, контроль та формування навичок дозволяють жити повноцінним життям діабетикам, обмеження є, але з ними можна впоратись.

Хвороба дуже розповсюджена і науковці кажуть, що далі кількість пацієнтів буде тільки більшати. Аби знати, як діяти, які симптоми та методи лікування сьогодні є, щорічно, 14 листопада по всьому світу відзначають День боротьби із цукровим діабетом. Пов’язали його з Днем ендокринолога — помічника кожного діабетика.

Ми також приєднались до всесвітньої освітньої акції. У відео каналу Топ 100 лікарів Одеси Світлана Костецька — ендокринолог Odrex розповіла про головні симптоми цукрового діабету 1 та 2 типу та поділилась інформацією про методи лікування.

У цьому відео ви дізнаєтесь:

• різницю між видами цукрового діабету,
• яким чином відмежовувати симптоми діабету,
• нормальні показники рівня цукру,
• методи отримання інсуліну,
• рекомендації з харчування,
• та багато іншого.

Дізнатись більше про ендокринологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/ua/department/endocrinology/

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Топ 100 лікарів Одеси: https://www.youtube.com/c/top100vrachej
Оригінал відео: https://youtu.be/NM_orSznk44