Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Ендокринологія

Діагностика та лікування ендокринних захворювань дорослих та дітей в Одесі

Зростання, обмін речовин, вироблення гормонів – це лише частина процесів в організмі людини, за які відповідає ендокринна система. Збій у роботі однієї її ланки неодмінно призводить до поступового руйнування всього організму.

Послуги та процедури

З яких питань звертатись?

Ендокринна система об'єднує залози внутрішньої секреції та нейроендокринні структури. У залозах внутрішньої секреції ендокринні клітини зібрані в межах кожної окремої залози (щитовидна, паращитовидна, підшлункова та інші). А нейроендокринний відділ представлений ендокринними клітинами, розташованими в різних органах: у нирках, печінці, шлунку, серці.

Відеоблог

Онкологія
02.03.2024

Що треба знати про колоректальний рак? Дивіться ефір наших фахівців на 7 каналі...

Березень – місяць боротьби з колоректальним раком (раком кишківника). Тож активно нагадуємо, як захистити себе від захворювання. Клінічний онколог Світлана Стороженко, ендоскопіст Костянтин Науменко та гастроентеролог Павло Андрющенко «розклали по поличках» правила профілактики в ефірі 7 каналу.

Ендокринна хірургія
26.01.2022

Щитовидна залоза: хранителька гормонів та її патології. Інтерв’ю ендокринного хірурга Анас...

Щитоподібна залоза — орган хоч і невеликий, але його гормони діють на всі клітини тіла і впливають на такі процеси, як робота серця, інтенсивність обміну речовин, зростання та інтелектуальний розвиток дітей, емоційна стабільність дорослих. Як зберегти баланс та вчасно відзначити патологічні зміни, розповіла ендокринний хірург Медичного дому Odrex — Анастасія Сергієва.

Ендокринологія
14.11.2021

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Консультує ендокринолог Odrex — Світлана...

Цукровий діабет — хронічне захворювання. Тому з моменту встановлення діагнозу ця хвороба стає постійним супутником вашого життя. Але все не так погано, контроль та формування навичок дозволяють жити повноцінним життям діабетикам, обмеження є, але з ними можна впоратись.

Ендокринологія
10.12.2020

Про вітамін D. Інтерв’ю ендокринолога Вероніки Непоради...

Зазвичай пацієнти списують свої певні недомагання на брак вітамінів. Тому самостійно приймають рішення щодо прийому вітамінів у таблетках чи засмагаємо годинами, щоб отримати цю бажану дозу, наприклад, вітаміну D. Але є випадки, коли надлишок набагато гірше, за недостачу.

Ендокринологія
19.11.2019

Як боротись і продовжувати комфортно жити з цукровим діабетом. Ендокринолог Вероніка Непор...

Про те, що таке цукровий діабет, як його лікувати і чи можна їсти цукор, в ефірі Думська ТБ розповіла ендокринолог Медичного дому Odrex Вероніка Непорада.

Ендокринологія
06.03.2019

Ендокринолог Вероніка Непорада в ефірі 7 каналу

В ефірі 7 каналу Вероніка Григорівна поділилася способом розрахувати індекс маси тіла самостійно та пояснила, в чому може бути причина того, що навіть з дієтами та спортом людина не може схуднути.

Ендокринологія
22.11.2018

Ендокринолог Світлана Костецька взяла участь у програмі «День на Думській»...

Ендокринолог Медичного дому Odrex Світлана Костецька взяла участь у програмі «День на Думській».

Ендокринологія
26.09.2018

Ендокринолог Вероніка Непорада про причини та лікування ожиріння у програмі «Вечір на Думс...

Ендокринолог та фахівець із метаболічних розладів Медичного дому Odrex Вероніка Непорада розповіла на телеканалі «Думська-ТВ» про те, яка користь від хірургічного лікування ожиріння та як зробити так, щоб зайва вага не повернулася.

Відгуки

неймовірно відповідальна людина, таких лікарів ще знайти треба, щоб жити своєю справою як натхненням до мистецтва і думати про пацієнта не просто що прийшов-уйшов, а думати як про те, що хочеш добре зробити справу і допомогти, вважаю, що таких людей одиниці. Тому сміло можу пропонувати лікаря, як спеціаліста своєї справи.
Drew Werd
29.01.2024
Хочу висловити щиру подяку Вівчарук Ярині Василівні, за допомогу у лікуванні, за кваліфіковану консультацію, уважність, толерантність,чуйність. Дуже професійна, доброзичлива і уважна. З перших хвилин візиту до Ярини Василівни розумієшь, що лікар вкладає душу у своїх пацієнтів, надає чітке роз'яснення щодо захворювання. Завжди на зв’язку. Можна написати, звернутися з питанням і бути впевненим, що допомога надійде вчасно. Дуже дякуємо за професіоналізм і відданість справі! З повагою, Деде Домнікія
Деде Домнікія
29.01.2024
Велика подяка Ярині Василівні. Вона врятувала мою ногу. З цією проблемою я стикнувся давно і не сподівався вилікуватись, але завдяки чудовому лікарю, мені це вдалося! Низький уклін їй.
Алтаф Алтаф
29.01.2024
Хочу залишити відгук і подякувати чудовому лікарю, фахівцю, приємній людині. Вівчарук Ярина Василівна, дякую за уважність, за те, що пояснили кожну літеру в аналізах. Завдяки таким лікарям як Ярина віриш у те, що ще є приємні та уважні лікарі. дякую так само одрекс за професіоналів своєї справи. Рекомендую ендокринолога Вівчарук Ярину Василівну.
Бабиніна Марина Олександрівна
24.01.2024
Хочу подякувати лікарю-ендокринологу Вівчарук Ярині Василівні. Фахівчиня з дуже величезним обʼємом знань. Дбайливо, чітко, доступними термінами пояснює всю суть ситуації з якою зіштовхнувся пацієнт. Виключно чітко пояснює що треба робити та коли. Уважно слухає пацієнта, що важливо не поверхнево. Назначила адекватне лікування згідно з сучасними протоколами, що дало значні покращення в стані мого здоров'я. Я дуже задоволений візитом.
Андрей Галюков
25.12.2023
Хочу висловити щиру подяку Вівчарук Ярині Василівні, за допомогу у лікуванні, за кваліфіковану консультацію, уважність, толерантність,чуйність. Дуже професійна, доброзичлива і уважна. З перших хвилин візиту до Ярини Василівни розумієшь, що лікар вкладає душу у своїх пацієнтів, надає чітке роз'яснення щодо захворювання. Завжди на зв’язку. Можна написати, звернутися з питанням і бути впевненим, що допомога надійде вчасно. Дуже дякуємо за професіоналізм і відданість справі! З повагою, Деде Домнікія
Деде Домнікія
25.12.2023
Хочу дуже подякувати ендокринологу Вівчарук Ярині Василівні. Лікар дуже уважно та ретельно проговорила зі мною всі мої скарги та симптоми. Дуже вдячна за людяне відношення, високий професіоналізм, приємне спілкування та небайдужість до пацієнта. Все що було мені прописано допомогло. Лікар не робить зайвих призначень та з турботою контролює весь процес лікування. Дякую.
Войнаровська Луіза
04.12.2023
Дякуємо велике Ярині Василівні за професійну допомогу та консультації щодо мого стану. Я можу завжди довіритися і бути впевнена, що саме вона підкаже вірне рішення в різних ситуаціях, зможе відвести від помилки, яку я могла б зробити послухавши не компетентного лікаря, який міг би нашкодити моїй вагітності, моєму малюку і не тільки. Дякую за все!
Ковтун Надія Сергіївна
02.12.2023
Хочу висловити величезну подяку моєму лікарю-ендокринологу Вівчарук Ярині Василівні за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування, за лікарську етику та за професіоналізм у своїй справі
Яблочна Ганна Миколаївна
04.11.2023
Добрый день!Была на консультации у врача Вивчарук Ярина Васильевна. Молодая, приятная и очень умная девушка. Все подробно объяснила, проконсультировала как лучше сделать, назначила лечение, все без спешке и без назначения лишних препаратов. Спасибо клинике за таких специалистов!
Повольнова Ія Євгенівна
01.11.2023
Безмежно вдячна лікарю ендокринологу Непораді Веронікі яка допомогла схуднути моій донці.Були у багатьох лікарнях . Ніщо не допомагало, вага тільки збільшувалась. Виникали проблеми із спілкуванням з однолітками, комплекси , особливо у підлітковому віці, поки я не звернулася в клініку Odrex. Вероніка уважна, професійна, компетента як спеціаліст та приємна як людина! Все детально, доступно роз'яснила, порадила та підібрала необхідне лікування. За пів року дитина схудла майже на 20 кг, повернулася впевненність у собі і що саме головне для мами — це щастя в очах дитини .Щиро рекомендую клініку та даного лікаря! Удачі Вам
Осипова Ольга Анатоліївна
01.11.2023
Дуже вдячні найкращому лікарю ендокринології Непораді , вона врятувала мого сина , ми пройшли не легкий шлях , було правильне рекомендоване лікування.І ось за рік з 143 кг в мого сина 90 , ріст 1,89 м , це ідеальна вага . Дуже її вдячні , вона лікар від Бога і на своєму місці , низький уклін їй.
07.09.2023
Хочу поділитися своїми враженнями та висловити свою подяку лікарю Непораді Веронікі Григорівні. Це чуйна і уважна лікар, чудова людина. Завжди докладно і зрозуміло пояснить, що до чого, відповість на незліченні питання, порадить і підкаже як краще. Дякую за Ваш професіоналізм та людяність!
Медведєва Тетяна
08.05.2023
Сьогодні відбулася колоноскопія, що пролило світло на причину моїх проблем. Процедура пройшла дуже гладко, під загальною анестезією. Прокинулася під кінець процедури, навіть встигла побачити сни. Дуже інформативний, безболісний та швидкий аналіз. Дякую спеціалістам за якісно проведену роботу!
08.05.2023
Проходила консультацію і лікування в Непорада Вероніки Григорівни. Дуже приємна і чудова людина, професіонал своєї справи! Завжди детально відповідає на всі мої численні запитання, доступно пояснює процеси, які відбуваються в організмі. А головне – ми вже маємо гарний результат. Вдалося вирішити проблему гормонального збою! Рухаємося далі! Дякую кращому лікарю!
Кузькіна Олена Володимирівна
19.04.2023
З моменту постановки діагнозу цукровий діабет, для мене було життєво необхідно знайти кваліфікованого ендокринолога в Одесі. І мені це вдалося в Одрекс. Дякую Вам за завжди уважне ставлення і допомогу!
Олена Гукович
19.04.2023
Хочу висловити подяку Лілії Валеріївні за професіоналізм. Багато років була проблема щитовидної залози, багато лікарів намагалися її лікувати, але тільки вона знайшла правильне вирішення проблеми. Велика подяка за «нове» життя!!!
Шандренко Тетяна Степанівна
03.04.2023

Статті по темі

День ендокринолога у Medical Hub Odrex

День ендокринолога

Даєш абсолютний контроль над цукром!

Чому потрібно подбати про щитовидці