Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Ендокринологія

Діагностика та лікування ендокринних захворювань дорослих та дітей в Одесі

Зростання, обмін речовин, вироблення гормонів – це лише частина процесів в організмі людини, за які відповідає ендокринна система. Збій у роботі однієї її ланки неодмінно призводить до поступового руйнування всього організму.

Послуги та процедури

З яких питань звертатись?

Ендокринна система об'єднує залози внутрішньої секреції та нейроендокринні структури. У залозах внутрішньої секреції ендокринні клітини зібрані в межах кожної окремої залози (щитовидна, паращитовидна, підшлункова та інші). А нейроендокринний відділ представлений ендокринними клітинами, розташованими в різних органах: у нирках, печінці, шлунку, серці.

Відеоблог

Ендокринна хірургія
26.01.2022

Щитовидна залоза: хранителька гормонів та її патології. Інтерв’ю ендокринного хірурга Анас...

Щитоподібна залоза — орган хоч і невеликий, але його гормони діють на всі клітини тіла і впливають на такі процеси, як робота серця, інтенсивність обміну речовин, зростання та інтелектуальний розвиток дітей, емоційна стабільність дорослих. Як зберегти баланс та вчасно відзначити патологічні зміни, розповіла ендокринний хірург Медичного дому Odrex — Анастасія Сергієва.

Ендокринологія
14.11.2021

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Консультує ендокринолог Odrex — Світлана...

Цукровий діабет — хронічне захворювання. Тому з моменту встановлення діагнозу ця хвороба стає постійним супутником вашого життя. Але все не так погано, контроль та формування навичок дозволяють жити повноцінним життям діабетикам, обмеження є, але з ними можна впоратись.

Ендокринологія
10.12.2020

Про вітамін D. Інтерв’ю ендокринолога Вероніки Непоради...

Зазвичай пацієнти списують свої певні недомагання на брак вітамінів. Тому самостійно приймають рішення щодо прийому вітамінів у таблетках чи засмагаємо годинами, щоб отримати цю бажану дозу, наприклад, вітаміну D. Але є випадки, коли надлишок набагато гірше, за недостачу.

Ендокринологія
19.11.2019

Як боротись і продовжувати комфортно жити з цукровим діабетом. Ендокринолог Вероніка Непор...

Про те, що таке цукровий діабет, як його лікувати і чи можна їсти цукор, в ефірі Думська ТБ розповіла ендокринолог Медичного дому Odrex Вероніка Непорада.

Ендокринологія
06.03.2019

Ендокринолог Вероніка Непорада в ефірі 7 каналу

В ефірі 7 каналу Вероніка Григорівна поділилася способом розрахувати індекс маси тіла самостійно та пояснила, в чому може бути причина того, що навіть з дієтами та спортом людина не може схуднути.

Ендокринологія
22.11.2018

Ендокринолог Світлана Костецька взяла участь у програмі «День на Думській»...

Ендокринолог Медичного дому Odrex Світлана Костецька взяла участь у програмі «День на Думській».

Ендокринологія
26.09.2018

Ендокринолог Вероніка Непорада про причини та лікування ожиріння у програмі «Вечір на Думс...

Ендокринолог та фахівець із метаболічних розладів Медичного дому Odrex Вероніка Непорада розповіла на телеканалі «Думська-ТВ» про те, яка користь від хірургічного лікування ожиріння та як зробити так, щоб зайва вага не повернулася.

Відгуки

Дуже вдячні найкращому лікарю ендокринології Непораді , вона врятувала мого сина , ми пройшли не легкий шлях , було правильне рекомендоване лікування.І ось за рік з 143 кг в мого сина 90 , ріст 1,89 м , це ідеальна вага . Дуже її вдячні , вона лікар від Бога і на своєму місці , низький уклін їй.
07.09.2023
Хочу поділитися своїми враженнями та висловити свою подяку лікарю Непораді Веронікі Григорівні. Це чуйна і уважна лікар, чудова людина. Завжди докладно і зрозуміло пояснить, що до чого, відповість на незліченні питання, порадить і підкаже як краще. Дякую за Ваш професіоналізм та людяність!
Медведєва Тетяна
08.05.2023
Сьогодні відбулася колоноскопія, що пролило світло на причину моїх проблем. Процедура пройшла дуже гладко, під загальною анестезією. Прокинулася під кінець процедури, навіть встигла побачити сни. Дуже інформативний, безболісний та швидкий аналіз. Дякую спеціалістам за якісно проведену роботу!
08.05.2023
Проходила консультацію і лікування в Непорада Вероніки Григорівни. Дуже приємна і чудова людина, професіонал своєї справи! Завжди детально відповідає на всі мої численні запитання, доступно пояснює процеси, які відбуваються в організмі. А головне – ми вже маємо гарний результат. Вдалося вирішити проблему гормонального збою! Рухаємося далі! Дякую кращому лікарю!
Кузькіна Олена Володимирівна
19.04.2023
З моменту постановки діагнозу цукровий діабет, для мене було життєво необхідно знайти кваліфікованого ендокринолога в Одесі. І мені це вдалося в Одрекс. Дякую Вам за завжди уважне ставлення і допомогу!
Олена Гукович
19.04.2023
Хочу висловити подяку Лілії Валеріївні за професіоналізм. Багато років була проблема щитовидної залози, багато лікарів намагалися її лікувати, але тільки вона знайшла правильне вирішення проблеми. Велика подяка за «нове» життя!!!
Шандренко Тетяна Степанівна
03.04.2023
У жовтні 21 року звернулась з цілим букетом симптомів та проблем зі здоров'ям. Високий тиск, швидкий набір ваги і купа інших.Дякую за таке ефективне лікування. Все стало на свої місця. Тиск нормалізувався.На даний момент вага мінус 28 кг. Ніби помолодшала на років десять. Дякую за професіоналізм на чуйність Веронікі Григорівні. Бажаю міцного здоров'я та довголіття)))
Шейка Татьяна Иосифовна
27.06.2022

Очень квалифицированный специалист.

Ирина Голота
22.04.2022
Профессионал своего дела, грамотный врач. Очень вежливая и внимательная. Вылечила от сахарного диабета. Продолжайте помогать людям. Вы врач на своём месте . Спасибо огромное!
Замяткина Людмила Анатольевна
22.10.2021
Добрый день!!! Хочу Выразить Огромную Благодарность Прекрасному Специалисту Эндокринологу Непораде Веронике!! Очень Внимательная, понятно объяснила причину и течение болезни, досконально опросила, очень тактична. И назначения уже дают первые положительные результаты!!! Отдельное Спасибо за Прекрасный сервис в больнице!! Каждый сотрудник предельно внимателен!!! Процветания!!!
Суслова Ольга
25.08.2021
Внимательный и отзывчивый специалист.
Довгалева Ольга Павловна
27.07.2021
Хочу выразить благодарность Веронике Григорьевне за её профессионализм как в диагностировании и подборе лечения так и в донесении информации до пациента в доступной форме. До общения с ней я никогда не задумывался о том, насколько важным может быть сбалансированный рацион в жизни человека. Это понимание позволило мне избежать серьёзных проблем со здоровьем в будущем.
Конюхевич Константин Михайлович
13.11.2020
Five years ago a friend of mine was recommending Odrex medical house in order for me to get the best specialist for my case (Rathke cyst in hypophysis of skull). I was afraid that finding a highly skilled endocrinologist in a smaller town like Odessa wouldn’t be possible — I was wrong. Dr. Veronica Neporada is a Charismatic endocrinologist who is world-class. She lives here. She works here. And a she is a major blessing. She approaches treatment like an artist approaches a painting. She cares about her patients and she takes time to do the job right. Thank you Dr. Veronica Neporada for everything you do to provide such excellent results in Odrex medical house and God bless you all. Because of the trust to you I’m visiting twice a year Odrex medical house to do all the necessary examinations and for your advise. Faithfully, Savvas Marotos Hotel General Manager at Windstar cruises — Seattle, Washington.
Savvas Marotos
05.02.2020

Статті по темі

День ендокринолога у Medical Hub Odrex

День ендокринолога