Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Ендопротезування під час війни. Історія Олега Лосьєва, пацієнта, котрому знадобилась заміна суглобу у 25 років

Коли тобі 25, біль здається маленькою неприємністю, що завтра зникне. Пацієнт Медичного дому Odrex Олег Лосьєв зіштовхнувся з рідкісним для його віку діагнозом — артроз кульшового суглоба 3 стадії. І його біль не зникав. Незначна травма кілька років тому запустила механізм розвитку хвороби, яка на момент зустрічі з ортопедом-травматологом Василем Фізором супроводжувалась болем, контрактурою та укороченням ноги.

Рішень насправді є не так багато — ендопротезування, адже самостійно суглоб не відновиться, а ін’єкції чи процедури лише відтягуватимуть неминуче. Попереду у пацієнта ще багато років активного життя, і протез може це гарантувати. Обговорили варіанти, підібрали протез, провели втручання — і наразі пацієнт проходить реабілітацію. Після відновлення ходьба та будь-яка активність буде такою ж простою та природною, як і раніше.

Чекати кращих часів та перемоги, аби вилікуватись, у випадку цього пацієнта — не варіант, адже він має рухатись, бути самостійним. В Odrex є всі умови безпеки під час втручання та лікування у стаціонарі. Про травму, етапи лікування та можливості реабілітації разом з пацієнтом розповіли спеціалісти Медичного дому: ортопед-травматолог Василь Фізор та реабілітолог Петро Ковальчук.

Нагадаємо, що наразі в Медичному домі Odrex доступне комплексне дослідження — рентгенографія та консультація ортопеда-травматолога — за зниженою ціною 660 грн. Детальніше про цю пропозицію читайте на сайті.

Більше про відділення ортопедії та травматології Odrex.

Записатись на консультацію ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.