Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Суглоби: подвійна перевірка за зниженою ціною

Як подбати про суглоби? Наразі в Медичному домі Odrex доступне комплексне дослідження — рентгенографія та консультація ортопеда-травматолога — за зниженою ціною 660 грн.

Іноді на проблеми із суглобами не вказує нічого, крім болю, іноді додаються порушення функції, набряки, зовнішні деформації. Та за будь-яких обставин пошкодження та зношення суглобів суттєво ускладнюють життя, але виправити їх цілком можливо.

Діагностика — перший крок до вирішення проблеми. Рентгенівська система дозволяє робити високоякісні знімки та розрізнити навіть найменші ураження.

Досвідчений ортопед-травматолог визначить стратегію лікування разом із пацієнтом, без зайвих призначень та з чуйним ставленням.

Отже, рентгенівське дослідження — будь то колінний, кульшовий чи плечовий суглоб — та консультацію можна отримати за суттєво зниженою ціною (660 грн замість 1310 грн).

Крім того, в Odrex:

  • відділення ортопедії та травматології надає цілодобову та ургентну допомогу,
  • є готове цінове рішення на будь-які послуги,
  • вся необхідна діагностика на базі Медичного дому, а попередній запис на необхідне дослідження дозволяє позбутися черг та довгого очікування,
  • операційні, обладнані експертним обладнанням та за високими стандартами стерильності для максимального захисту від інфекційних післяопераційних ускладнень,
  • висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які проходять навчання та стажування за кордоном.

Навіть тоді, коли виникають серйозні деформації суглобів, медицині є що протиставити недузі. Лікування дозволяє позбутися болі та знову бігти лише вперед!

Про напрямок ортопедії і травматології в Медичному домі Odrex читайте на нашому сайті.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

* Спеціальна пропозиція діє з 11.04.2022 по 8.05.2022 за адресою: Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71.