Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
25.09.2023

Хочу висловити велику подяку лікарю Авксентієвій Ірині Георгіївні. Це лікар з великої літери, фахівець своєї справи, уважна та чуйна людина. При спілкуванні з Іриною Георгіївною, відчувається досвід та розуміння своєї справи. У разі наявності проблем, рекомендую звернутися до Ірини Георгіївни

Лісняк Оксана Георгіївна

25.09.2023

Велика шана і подяка лікарям Смірнову Олександру Борисовичу та Лаври Андрію Андрійовичу. Неймовірні лікарі, професійні, уважні, доброзичливі. Дякую щиро за людяність та повагу до хворих та їх рідних.

Маналатій Анжела Володимирівна

25.09.2023

Найкраща . Лікування дуже допомогло моєї дитині

Юрко Ганна Олександрівна

25.09.2023

Трапилась неприємна ситуація,поїхали в Odrex в приймальне відділення вночі. Зустріли, вислухали. Викликали уролога -Калашника Олега Миколайовича. Після необхідних досліджень призначив лікування. На наступний день стало набагато краще. Тримала зв’язок з лікарем. Проконсультував з приводу аналізів. Дякую за швидке и правильне лікування.

Віолетта

25.09.2023

Від щирого серця хочу подякувати дитячому хірургу Тернавському Миколі Сергійовичу та анестезіологу Бєлякову Миколі Олександровичу. Зважитись на операцію сина було дуже складно. По-перше, він має аутизм. По-друге, на час війни ми переїхали до Ірландії. По-третє, моя уява згущала фарби. Але все пройшло казково! Були проведені дані хірургічні втручання: — циркумцізіо (обрізання крайньої плоті); — пластика пупкового кільця. Микола Олександрович дозволив зайти в операційну та побути із сином, поки він не засне під наркозом. Це дуже багато для мене означало – обіймати його, говорити з ним, підтримувати. Дякую Вам за це!!!!!! Операція закінчилася швидко. Я встигла тільки вийти на вулицю, купити та випити каву, а до мене вже звернувся усміхнений Микола Сергійович зі словами, що за 10 хвилин Даніель буде в палаті. Ніч ми провели у стаціонарі. Даніель ні на що не скаржився і почував себе чудово. Наступного дня ми вже були вдома, а ввечері навіть вийшли на 10 хвилин на дитячий майданчик. Дякую Вам за таких чудових фахівців!!!!! Я навіть не можу передати словами, яку повагу та любов я зараз до них відчуваю! З найкращими побажаннями, Катерина Петраш.

Петраш Катерина Святославівна