Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Холецистектомія: порятунок у складних ситуаціях. Історія Ірини Скіценко

Пропонуємо вашій увазі історію Ірини Скіценко, пацієнтки абдомінального хірурга, хірурга-онколога Давіда Махатадзе. Ірина Володимирівна кілька разів була на консультації Давіда Шамілевича з приводу жовчнокам’яної хвороби, але від операції утримувалась. Хірургічне лікування пацієнтки було проведене після її звернення в Медичний дім Odrex під час гострого нападу холециститу.

(Ірина Скіценко та Давід Махатадзе)

Ірина Володимирівна кілька разів бувала в мене на консультації, але від операції утримувалася. Коли ж поступила під час нападу жовчнокам’яної хвороби – з гострим фолікульозним холециститом – ми провели хірургічне лікування того ж дня. Анатомія жовчного міхура була дещо своєрідною, але нам вдалося провести малоінвазивне видалення органа – лапароскопічну холецистектомію.

Така операція майже не лишає по собі слідів на тілі, що дозволяє пацієнтам швидко виписуватися. Вже наступного дня Ірина Володимирівна вирушила додому. Як нам показують історії Джозефа та Ірини Володимирівни, коли йдеться про жовчнокам’яну хворобу, важливо пам’ятати: хороший лікар – не просто той, хто вміє добре прооперувати, а той, хто крім цього контролює наслідки та усуває ускладнення після операції.

Про наявність каменів у жовчному я знала вже 11 років: робила діагностику кожні півроку, мені казали, що є чотири невеликих камінці, та впродовж усього часу динаміки не помічали. Мій хірург Давид Шамілевич Махатадзе завжди говорив: «Як надумаєте, приходьте, жовчнокам’яну хворобу краще оперувати, не чекаючи ускладнень». І виявилося, що він мав рацію.

Зі мною стався гострий напад холециститу. На щастя, в мене оформлена угода зі «швидкою» Odrex, тож усе відбулося швиденько та гладенько. Анна Вікторівна, лікар швидкої допомоги, – неймовірна жінка!

Коли ми прибули до Медичного дому, мене відразу заспокоїли. На відміну від інших закладів, куди я раніше зверталася, не було жодного тиску та примусу до хірургічного втручання. Але я вирішила, що оперуватися таки час. Дізналася, хто з хірургів чергує – з’ясувалося, Давид Шамілевич Махатадзе і Андрій Віталійович Фомін. А саме їм, і тільки їм, я готова була довірити проведення операції!

Втручання минуло легко – принаймні для мене, бо я нічого не відчула, і навіть після операції болю майже не було. А ось хірургам я поспівчувала, коли прочитала в інтернеті, якою саме була моя ситуація. Камінь мав дуже складну конфігурацію. Однак фахівцям вдалося провести операцію дуже акуратно.

Приємні спогади залишилися й від самого перебування в Odrex. Усі потреби враз задовольняли і годували чудово! Не думаю, що в якомусь іншому медичному закладі я почувалася б так само спокійно. Odrex вирізняє те, що тут уміють підбирати дуже людяних співробітників.

У цьому я переконалася ще тоді, коли вперше звернулася в Медичний дім до чудового лікаря, гінеколога Ольги Миколаївни Куліш, яка детально розібралася в моїй ситуації й позбавила переживань щодо хибного онкологічного діагнозу.

Словом, я дуже вдячна, що мені колись порадили звернутися в Odrex.

Детально про відділення загальної хірургії в Odrex.

Записатись на консультацію Давіда Шамільовича ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.