Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія Оксани Острової, пацієнтки Odrex з пароксизмальною надшлуночковою тахікардією

Оксана Острова з дитинства мала проблеми з порушенням роботи серця. Пацієнтку турбували напади аритмії, які зненацька виникали і так само зникали. Причину цих нападів не могли віднайти лікарі, і молода жінка була змушена занепокоєно жити з вірою, що все минеться саме собою.

Аритмія — це патологічний стан, при якому порушується частота серцебиття, ритм та послідовність скорочення серця. Будь-які зміни ритму — це привід насторожитись.

Оксана звернулась за консультацією до аритмолога, кардіохірурга Odrex Олега Бохонко. Пацієнтці була проведена діагностика, і під час електрофізіологічного дослідження діагноз «пароксизмальна надшлуночкова тахікардія» підтвердився. Запропоновано проведення катетерної абляції — незважаючи на дуже молодий вік.

В операційній під поверхневою седацією у пацієнтки була індукована тахікардія, вилучена аритмія, через ніч у стаціонарі Оксана була виписана з Медичного дому Odrex і змогла повернутись до звичайного способу життя.

В нашому новому відео пропонуємо вам історію лікування пацієнтки, яку розповіли аритмолог, кардіохірург Медичного дому Odrex Олег Бохонко та сама Оксана.

Про діагностику та лікування аритмії в Odrex читайте на нашому сайті: https://odrex.ua/treatment/arrhythmia/

Записатись на консультацію Олега Ігоровича Бохонко ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/specialists/oleg-bokhonko/ або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.