Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Історія пацієнта Odrex з персистуючою формою фібриляції передсердь

Історію пацієнта з персистуючою формою фібриляції передсердь, розповідає кардиохирург, аритмолог Медичного дому Odrex — Олег Бохонко.

Кріоаблація — це метод лікування складних порушень ритму серця, заснований на впливі низьких температур. Використовується для лікування фібриляції передсердь (миготливої аритмії).

Аритмія турбувала пацієнта вже більше півроку, тому відчуваючи певні погіршення самопочуття він звернувся за консультацією до Олега Ігоровича.

Після обстеження виявилося, що розміри лівого передсердя серця пацієнта в межах норми, гіпертензія має свої прояви але вони не є радикальні. Тим не менше, пацієнту було запропоновано провести електроімпульсну терапію для того щоб перевірити чи має ліве передсердя тенденцію до відновлення синусового ритму і утримання його.

В результаті проведення терапії пацієнтом було прийняте рішення радикального вилучення аретмії методом ізоляції легеневих вен способом кріоаблації.

В результаті успішно проведеної операції команда під керівництвом Олега Ігоровича ізолювала всі чотири легеневі вени і пацієнт без ускладнень у після операційному періоді на наступний день виписався з Медичного дому.

Дивіться історію пацієнта в нашому новому відео.

Докладніше про кріоаблацію в Медичному домі Odrex.

Записатися на консультацію аритмолога можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.