Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Лікування інсульту та інфаркту в Odrex є безкоштовним для пацієнтів

Зараз ми посилено працюємо над тим, щоб доступ до медичної допомоги був безперервним та швидким. Інсульти та інфаркти завжди є значною загрозою, і у випадку з цими захворюваннями важливі максимально швидкі та якісні дії.

Лікування інсульту та інфаркту в Odrex є безкоштовним для пацієнтів, тому що ми законтрактовані за цими напрямками з Національною службою здоров’я України. Оскільки лікування серцево-судинних захворювань в Україні включено до Програми медичних гарантій, держава сплачує:

  • діагностику: комп’ютерну томографію, коронарну ангіографію, лабораторні дослідження,
  • стентування — при інфаркті, тромболізис — при інсульті,
  • цілодобовий моніторинг.

Інфаркт та інсульт без наслідків: як швидко потрібно надавати допомогу?

Люди, які живуть у зонах бойових дій, можуть мати більший ризик серцевих захворювань та інсульту навіть через роки після завершення конфлікту. Тож пам’ятаймо основні моменти:

  • Інфаркт. Відчувши гострий загрудинний біль, який може супроводжувати слабкість, прискорене серцебиття, блювання, блідість обличчя, потрібно негайно викликати швидку допомогу. Серцевий напад, який триває понад 15-20 хвилин, може перерости в інфаркт міокарда. При інфарктному стані на рахунку кожна хвилина.
  • Інсульт. Є так зване терапевтичне вікно — час з моменту інсульту, за які потрібно відновити кровотік. Перші 3-4 години — найбільш сприятливий період для проведення тромболізису, тобто внутрішньовенного введення препаратів. Тож помітили симптоми — людина не може посміхнутися, куточок рота опущений, не може підняти обидві руки одночасно, не може розбірливо вимовити своє ім’я — викликайте швидку.

Медична допомога в перші години від початку симптомів дає змогу значно зменшити наслідки — або взагалі їх попередити.

Як відбувається діагностика та лікування інсультів та інфарктів в Odrex?

Медичний дім Odrex законтрактований на надання допомоги пацієнтам при інсульті та гострому інфаркті міокарда. Лікування серцево-судинних захворювань є нашим пріоритетним напрямком, тож усі необхідні алгоритми відпрацьовані з максимальною чіткістю, всі можливі затримки попереджені. Від того моменту, коли пацієнт прибуває в Odrex, до того, як він уже повністю готовий до операції, минає менше 10 хвилин.

Приймальне відділення на Розкидайлівський, 69/71 приймає через будь-яку державну або приватну швидку допомогу.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за телефоном +38 (048) 752-9000. Максимально точно описуйте стан людини, якій потрібна допомога, запам’ятайте точний час від початку симптомів та їх тривалість. Це допоможе нам встановити попередній діагноз та спланувати тактику лікування.