Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Олександр Васильович Заволока — новий хірург-онколог, мамолог Медичного дому Odrex

Друзі! З радістю повідомляємо вам, що до команди лікарів Медичного дому Odrex долучився новий хірург-онколог вищої категорії, мамолог — Олександр Васильович Заволока.

Напрямки діяльності Олександра Заволоки:

• Діагностика та лікування доброякісних захворювань молочної залози: дифузні дисплазії, кісти, фіброаденоми, гематоми, внутрішньопротокові папіломи.
• Діагностика та оперативне лікування раку молочної залози: органозберігаючі операції, одномоментні і відстрочені реконструктивні операції при мастектомії.
• Виявлення сторожового лімфовузла і профілактика лимфостаза руки при оперативному лікуванні раку молочної залози: інноваційна методика виявлення сторожового лімфовузла з допомогою радіофармпрепаратів техніці 99mTс.
• Пластичні операції на молочних залозах: збільшення, підтяжка, редукція, симетрізующі операції.
• Діагностика і лікування гінекомастії і раку грудної залози у чоловіків.

Олександр Васильович — кандидат медичних наук і член професійних асоціацій:

• ESMO (Європейська асоціація онкологів),
• EUSOMA (Європейська асоціація фахівців по раку молочної залози),
• Всеукраїнська асоціації онкологів.

Доктор Заволока проходив стажування на робочому місці з онкохірургії, пластичної та реконструктивної хірургії молочної залози в провідних клініках, серед яких: Національний інститут хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова (Київ), LISOD (Київ), Республіканський клінічний онкологічний диспансер МОЗ республіки Татарстан (Казань), National Institute of Oncology (Будапешт), European Institute of Oncology (Мілан).

Записатися на консультацію мамолога можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті https://odrex.ua/

Також нагадуємо, що до 29 лютого в Медичному домі Odrex діє знижка на КТ, МРТ і мамографію — 10%.

Детальніше про напрямок мамології в Odrex читайте на нашому сайті.