Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Подяка нейрохірургу Медичного дому Odrex Тимуру Кензову від пацієнтки

Іноді в нашому житті виникають ситуації, які потребують термінового хірургічного втручання. У таких випадках не слід зволікати і варто якомога раніше звернутись за допомогою в медичний заклад.

Нейрохірурги Медичному дому Odrex проводять оперативні втручання пацієнтам щоденно і цілодобово. Вся необхідна діагностика знаходиться на базі центру, що дозволяє економити дорогоцінний час і рятувати життя пацієнтам.

Тимур Артурович Кензов – нейрохірург Медичного дому Odrex, який працює в команді відділення ортопедії та травматології та надіє оперативну допомогу нашим пацієнтам 24/7.

Нам завжди приємно і важливо отримувати відгуки від вдячних пацієнтів та їх рідних. Не так давно ми отримали відгук Наталії Синкевич, доньки пацієнта Odrex, яким із задоволенням ділимося з вами:

«Хочу висловити велику подяку нейрохірургу Ксензову Тимуру Артуровичу за те, що своєчасно і професійно зробив операцію моєму батькові на мозку – видалив підгостру субдуральну гематому. Дякую, що повернули мого батька до нормального людського життя. Батько вже через 2 дні після операції бігав))

Тимур Артурович – рятівник! Приємний, співчутливий, уважний і професійний лікар. На всіх етапах все зрозуміло пояснював, сам дзвонив і розповідав про стан мого батька. Після виписки додому і надалі підтримує».

Дякуємо за відгук та бажаємо родині Наталії Ігорівни міцного здоров’я!

У Медичному домі Odrex пацієнти отримують якісну нейрохірургічну допомогу із застосуванням сучасних малоінвазивних методик, що дозволяють зменшити область хірургічного втручання та ступінь травматизації і за рахунок цього скорочують період відновлення та реабілітації.

Детально про нейрохірургію в Odrex.

Записатись на консультацію Тимура Артуровича Ксензова ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.