Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Високоспеціалізована медична допомога та життєво важлива терапія у часи війни

Досить багато українських пацієнтів потребують гемодіалізу. За хронічної ниркової недостатності відновити роботу нирки неможливо, тому гемодіаліз необхідний людині протягом усього життя. Між процедурами, які проводять 3 рази на тиждень, пацієнт живе у звичному для себе ритмі. Для такого пацієнта дуже важливий щоденний та щотижневий розпорядок, проте війна внесла корективи. 

Завідувач відділення інтенсивної терапії та анестезіології, анестезіолог, кандидат медичних наук Ігор Йовенко долучився до програми «Консиліум» на Першому міському каналі, щоб висвітлити основні моменти високоспеціалізованої медицини сьогодні. Разом з ведучою програми Тетяною Косенко поговорили на такі теми:

  • Гемодіаліз у Медичному домі Odrex: як організовано цілодобову допомогу для хворих з нирковою недостатністю?
  • Інтенсивна терапія при хронічних захворювань та вимушений переїзд: як бути пацієнтам?
  • Медичне сортування: чому воно важливе саме в часи війни?
  • Чи зовсім зник COVID-19 зі стаціонарів? Чому щеплення слід зробити обов’язково?

Нагадаємо, що у Медичному домі Odrex можно пройти гемодіаліз в будь-який зручний час. Ми стежимо за безпекою всього процесу: діалізатор, магістралі, голки та інший витратний матеріал – одноразовий. Система водопідготовки та очищення води влаштована так, що створює захисне середовище від проникнення шкідливих іонів та мікробів. А персонал подбає про те, щоб вам було максимально комфортно та спокійно.

Дізнатись більше можна за посиланням. Наш контакт-центр також працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30. Можна поставити свої питання та записатись на консультацію чи діагностику. Також записатись можна через мобільний додаток або форму на сайті.