Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Всесвітній тиждень серцевого ритму

В червні медична спільнота відзначає Тиждень серцевого ритму — він створений Альянсом по артмії, коаліцією пацієнтів, благодійних організацій та професіоналів, які разом сприяють ефективній діагностиці та лікуванню порушень ритму.

Нормальна частота серцевого ритму у дорослої людини — 60-90 ударів в хвилину. Більш рідкісний пульс буває у спортсменів: треноване серце за один удар перекачує набагато більший обсяг крові. У таких людей в нормі пульс може бути до 40 ударів в хвилину.

Коли людина відчуває фізичне навантаження або емоційний сплеск, в кров викидається гормон стресу — адреналін. Він і викликає прискорене серцебиття. Так, у спортсмена, який біжить стометрівку, серце б’ється з частотою 220 ударів на хвилину. Це абсолютно нормально, якщо після того, як людина зупиняється і заспокоюється, ритм приходить в норму. Якщо ж цього не відбувається, і якщо серце починає битися занадто швидко або занадто повільно, хаотично та плутано — то відновлювати ритм потрібно разом з аритмологом.

З приводу Тиждня серцевого ритму хочемо привітати аритмолога Медичного дому Odrex Олега Бохонко та поділитися з вами чудовим відгуком нашої пацієнтки Анни Каушан, що стикнулася з пароксизмом надшлункової тахикардії.

«В четверг у меня случился пароксизм нажелудочковой тахикардии и я без сомнений обратилась в «Odrex».

Выражаю огромную благодарность приемному отделению во главе с Черненко Еленой Геннадьевной за оперативность, всем сотрудникам реанимации за знание и точность выполнения реанимационных процедур. И особые слова признательности отличному специалисту своего дела — аритмологу Бохонко Олегу Игоревичу: «Вы — Бог!»

Когда работаешь в клинике, то стремишься наладить все мелочи, чтоб механизм работал без заминок; обращаешь особое внимание на заполнение документации.

А когда попадаешь в клинику в качестве пациента, то важным становятся совсем другие вещи: высокий профессионализм, оперативность реагирования, решительность в принятии решений, высокая ответственность за человеческую жизнь, заботливость и человечность всего персонала.

И только сотрудник знает, что все эти достижения клиники являются результатом успешного подбора и обучения персонала, подбором и закупкой новейшего оборудования, грамотной работой инженерной и IT-службы, быстрым координированием административной службы и естественно профессиональным руководством директора медицинской службы Гавриченко Дмитрия Георгиевича и заместителями Щербаковым Сергея Сергеевича и Мазуренко Анны Ивановны.

Спасибо всем, что «держите руку на пульсе»!!! «Odrex» — лучший медицинский центр!!!»

Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров’я! А читачам нагадуємо, що за консультацією аритмолога слід звернутися в наступних випадках:

• гостро відчуваються перебої серцебиття,
• дуже швидке або дуже повільне серцебиття,
• болі у грудині,
• задишка,
• набряки ніг,
• часті запаморочення, втрати свідомості або відчуття, що ви ось-ось знепритомнієте.

Записатись на консультацію аритмолога ви можете за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті.