Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Всесвітній тиждень серцевого ритму

В червні медична спільнота відзначає Тиждень серцевого ритму — він створений Альянсом по артмії, коаліцією пацієнтів, благодійних організацій та професіоналів, які разом сприяють ефективній діагностиці та лікуванню порушень ритму.

Нормальна частота серцевого ритму у дорослої людини — 60-90 ударів в хвилину. Більш рідкісний пульс буває у спортсменів: треноване серце за один удар перекачує набагато більший обсяг крові. У таких людей в нормі пульс може бути до 40 ударів в хвилину.

Коли людина відчуває фізичне навантаження або емоційний сплеск, в кров викидається гормон стресу — адреналін. Він і викликає прискорене серцебиття. Так, у спортсмена, який біжить стометрівку, серце б’ється з частотою 220 ударів на хвилину. Це абсолютно нормально, якщо після того, як людина зупиняється і заспокоюється, ритм приходить в норму. Якщо ж цього не відбувається, і якщо серце починає битися занадто швидко або занадто повільно, хаотично та плутано — то відновлювати ритм потрібно разом з аритмологом.

З приводу Тиждня серцевого ритму хочемо привітати аритмолога Медичного дому Odrex Олега Бохонко та поділитися з вами чудовим відгуком нашої пацієнтки Анни Каушан, що стикнулася з пароксизмом надшлункової тахикардії.

«У четвер у мене трапився пароксизм надшлуночкової тахікардії і я без сумнівів звернулася в «Odrex».

Висловлюю величезну подяку приймальному відділенню на чолі з Черненко Оленою Геннадіївною за оперативність, усім співробітникам реанімації за знання і точність виконання реанімаційних процедур. І особливі слова вдячності відмінному фахівцеві своєї справи — аритмологу Бохонку Олегу Ігоровичу: «Ви — Бог!»

Коли працюєш у клініці, то прагнеш налагодити всі дрібниці, щоб механізм працював без затримок; звертаєш особливу увагу на заповнення документації.

А коли потрапляєш у клініку як пацієнт, то важливими стають зовсім інші речі: високий професіоналізм, оперативність реагування, рішучість в ухваленні рішень, висока відповідальність за людське життя, турботливість і людяність усього персоналу.

І тільки співробітник знає, що всі ці досягнення клініки є результатом успішного підбору і навчання персоналу, підбором і закупівлею новітнього обладнання, грамотною роботою інженерної та IT-служби, швидким координуванням адміністративної служби і, звісно ж, професійним керівництвом директора медичної служби Гавриченка Дмитра Георгійовича та заступниками Щербаковим Сергієм Сергійовичем і Мазуренко Анною Іванівною.

Спасибі всім, що «тримайте руку на пульсі»!!! «Odrex» — найкращий медичний центр!!!»

Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров’я! А читачам нагадуємо, що за консультацією аритмолога слід звернутися в наступних випадках:

  • гостро відчуваються перебої серцебиття,
  • дуже швидке або дуже повільне серцебиття,
  • болі у грудині,
  • задишка,
  • набряки ніг,
  • часті запаморочення, втрати свідомості або відчуття, що ви ось-ось знепритомнієте.

Записатись на консультацію аритмолога ви можете за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті.