Як перевірити, що ви перехворіли COVID-19? Тестування на антитіла до коронавірусу

Як перевірити, чи були ви коли-небудь хворі на коронавірус та чи сформувався у вас імунітет? Для цього існує тестування на антитіла lgG та lgA до COVID-19, і відтепер його можна пройти у всіх відділеннях Odrex.

Якщо експрес-тест показує, що пацієнт хворий, то тест на антитіла визначає імунну відповідь навіть тоді, коли пацієнт вже перехворів. Ми проводимо два види тестувань — на специфічні антитіла IgG та IgA.

В яких випадках слід здавати тест на антитіла до COVID-19:

• Якщо ви хочете перевірити, чи вже хворіли на COVID-19, то слід пройти ІФА-тест на специфічні антитіла IgG. Наявність цих антитіл вказує, що пацієнт перехворів коронавірусом та має імунітет.

• Якщо ви хворієте прямо зараз і потребуєте додаткового методу підтвердження діагнозу або перевірки імунної відповіді організму, то слід пройти ІФА-тест на специфічні антитіла IgA. Наявність цих антитіл вказує, що пацієнт в даний момент бореться з COVID-19. Тест проводять з 10 дня після появи симптомів коронавірусу. Але зауважте, що цей тест не рекомендований для діагностики безсимптомного перебігу захворювання.

З одного боку, багато хто зазначає, що мав схожі на COVID-19 симптоми ще до початку пандемії та підозрює будь-яку застуду. З іншого, захворювання досить часто проходить безсимптомно. В кожному з цих випадків тест на антитіла — можливість дізнатися про перенесену інфекцію COVID-19 та наявність імунітету до вірусу. Або, якщо людина захворіла на COVID-19, це можливість перевірити, наскільки адекватна імунна відповідь організму на коронавірус.

Записатися на тестування ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30 або на сайті

Тестування на коронавірус проводять:

• в Медичному домі за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71,
• в Поліклініках для всієї родини Odrex в Ж/М «Райдужний» та місті Чорноморськ, вул. 1 Травня, 23.

Приймальне відділення Odrex для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7.