Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

Коли травматолог став вашим сімейним лікарем, артрозу можна не боятись. Історія пацієнтки Odrex

Довгий та постійний біль. Ось що супроводжувало життя нашої пацієнтки, поки вона не звернулась до добре знайомого ортопеда-травматолога Odrex Василя Фізора, який вже лікував членів її родини. Артроз кульшового суглоба та остеопороз не давали змогу рухатись попри досить молодий вік пацієнтки. Але вона вирішила зачекати слушної нагоди та сподівалась на покращення. Поліпшення наступило та не надовго, тому зважилась на ендопротезування.

Вибір був однозначний

Пацієнтка Odrex Ольга Маренок розповідає, що нестерпний біль супроводжував її цілодобово. Причиною був остеопороз, який лікували медикаментозно. Коли болі повернулись, звернулась на консультацію до ортопеда-травматолога Фізора Василя.

«Василь Дмитрович оперував мою маму, яка проживає у Вінницькій області. Бригадою Швидкої допомоги Odrex її тоді доставили до Одеси в Медичний дім на Розкидайлівській. Тут її блискуче прооперував Василь Дмитрович. Попри похилий вік матуся дуже швидко відновилась після ендопротезування кульшового суглоба. Вона веде господарську діяльність і щодня дякує лікарю за його професіоналізм, доброзичливість, увагу, турботу і терпіння. Низький уклін, Василю Дмитровичу», — каже Ольга Володимирівна.

Тому коли стало питання про ендопротезування, вибір лікаря був однозначним. Після консультації призначили передопераційне обстеження. «Хочеться відзначити як професійно це проходило: медсестри кабінету забору аналізів, лабораторії, терапевт Саракул Раїса Миколаївна, анестезіолог Очеретний Максим Дмитрович. Дуже уважно обговорювали кожен момент. Запропонували епідуральну анестезію та медикаментозний сон — спасибі величезне і низький уклін Максиму Дмитровичу та його бригаді», — передає пацієнтка.

Підготовку пройшли успішно, прийшов час для операції.

Зруйнований хрящик

Діагностика підтвердила артроз кульшового суглоба: простими словами, у пацієнтки був зруйнований хрящик на голівці стегна. Тому кожен крок ставав навантаженням і призводив до болю. Все це продовжувалось декілька років.

Для ендопротезування обрали сучасний керамічний протез і не прогадали. За словами Василя Дмитровича, пацієнтка з перших днів після операції отримала нову якість життя та нарешті змогла рухатись без неприємних відчуттів.

«Ми виконали хірургічний класичний задній доступ, візуалізували пошкоджений хворобою суглоб. Разом з ортопедом-травматологом Русланом Веліевим розпилили стегно в області вертлюжної западини, щоб встановити компоненти суглоба. Впевнено помістили новенький протез на його місце, приступили до зшивання розрізу. На наступний день вже чекали перевода пацієнтки з реанімації до відділення», — розповів лікар Фізор.

У відділенні Ольга Володимирівна вже піднялася з ліжка та почала ходити. За 3-4 тижні пацієнтка повністю відновиться та матиме змогу жити повноцінним життям.

Полегшення та радість не можуть не надавати яскравих емоцій. Такий відгук залишила задоволена Ольга Володимирівна: «Фізор Василь Дмитрович дуже уважний, відповідальний, турботливий лікар з добрим серцем. На всі питання давав вичерпні відповіді. Повернув до життя.

Хочеться окремо подякувати середньому та молодшому медичному персоналу за високу організацію та рівень якості надання медичної допомоги. Дуже вдячна лікарю Велієву Руслану, окреме спасибі й реабілітологам.

Я бажаю Odrex процвітання. Дуже високий рівень надання медичної допомоги. Бажаю вам міцного здоров’я, величезного щастя, процвітання, творчості та нових успіхів у вашій благородній справі на варті здоров’я нашої нації, здоров’я майбутніх поколінь. З повагою і вдячністю, Маренок О.В».

Нам завжди приємно отримувати коментарі щодо проведеної роботи. Та більше ніж слова можуть розповісти радісні очі пацієнтів. Завдяки ним кожен елемент великого механізму Медичного дому працює ще більш злагоджено.

Нагадаємо, що по 31.12.2021 діють дві вигідні пропозиції:

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.