Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Рентген тазостегнового або колінного суглоба з консультацією ортопеда-травматолога за зниженою ціною

Від сьогодні ви можете зробити рентгенівське дослідження тазостегнового або колінного суглоба разом з консультацією ортопеда-травматолога за акційною вартістю — 600 грн.*

Одну з найбільш гострих проблем здоров’я людини представляють сьогодні дегенеративні хвороби опорно-рухового апарату. Ці хвороби вкрай негативно впливають на якість життя і без лікування призводить до інвалідності. Однак грамотна терапія може допомогти значно уповільнити дегенеративні процеси в суглобах, а хірургічне лікування дасть можливість знову вільно рухатись.

Лікування та подальше відновлення іноді вимагає тривалого часу. Зазвичай, без точної діагностики в таких випадках неможливо поставити правильний діагноз, а відповідно і виробити правильний план лікування та реабілітації пацієнта, який призведе до одужання.

Рентгенівська система, що встановлена в Медичному домі, дозволяє робити високоякісні знімки та розрізнити навіть найменші ураження кістки.

Крім того, в Odrex:

  • відділення ортопедії та травматології надає цілодобову та ургентну допомогу,
  • працюють висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, що проходять навчання та стажування за кордоном,
  • є готове цінове рішення на будь-які послуги,
  • для ендопротезування використовують високоякісні імпланти, офіційно завезені в Україну,
  • вся необхідна діагностика знаходиться на базі Медичного дому, а попередній запис на необхідне дослідження дозволяє позбутися черг та довгого очікування.

Більш детально про напрямок ортопедії і травматології в Медичному домі Odrex читайте на нашому сайті.

* Спеціальна пропозиція діє з 11.10.2021 по 31.12.2021 за адресою: Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.