Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Внутрішньосуглобові ін’єкції гіалуронової кислоти в Odrex за спеціальною ціною

Ін’єкції гіалуронової кислоти — ефективний спосіб позбутись від болю та відчуття скутості у колінному суглобі. Відтепер ви можете отримати внутрішньосуглобові ін’єкції в Медичному домі Odrex за спеціальною ціною — від 800 грн* (з препаратом включно).

Уколи гіалуронової кислоти знімають запалення, больовий синдром, роблять внутрішньосуглобову рідину більш щільною та в’язкою, за рахунок чого хрящова тканина краще захищена і швидше відновлюється.

Колінний суглоб є найбільшим в тілі людини. Він щодня піддається багаторазовим навантаженням. Біль в коліні може виникнути у людей будь-якого віку, і це одна з найпошириніших скарг пацієнтів. Порушення нормального функціонування суглобу заважає людині вільно ходити, бігати, присідати, тягне за собою дискомфорт, хрускіт, ниючі або гострі болі.

Причин болей в колінах безліч, але основними є надмірні навантаження, перевтома, травми або захворювання суглобів.

При перших проявах болей в колінах потрібно звертатись по допомогу. Терпіти або ігнорувати біль — не варіант. Пацієнтам слід пройти обстеження, щоб визначити першопричину та не допустити погіршення ситуації.

Гіалуронова кислота міститься в організмі людини, є компонентом внутрішньосуглобової рідини і щодня синтезується та розпадається. Якщо її не вистачає, суглоб поступово стирається. Виробляється ця рідина, коли людина активна, а суглоб достатньо рухається. Якщо ж спосіб життя малорухомий — в тілі людини може її не вистачати.

* Акція діє з 12.10.2021 по 31.12.2021 за адресою: Медичний дім Odrex, вул. Розкидайлівська, 69/71.

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.