Запись на консультации и диагностику, результаты исследований и акции — в мобильном приложении!

27 травня — Всесвітній день екстреної медичної допомоги

27 травня — Всесвітній день екстреної медичної допомоги. Девіз цьогорічного #EmergencyMedicineDay — «Ми дбаємо про вас, а ви — про нас». Тож привітайте і підтримайте сьогодні тих, хто займається невідкладною медициної — на фронті, в тилу, в Україні та поза її межами.

Фахівці невідкладної допомоги потрібні і в найекстремальніших умовах, і в буденних ситуаціях — важко й уявити, наскільки широким є застосування їх навичок.

Швидка допомога — завжди попереду, стрімко впроваджує нові принципи та технології. Вже в I сторіччі екстрена допомога римської армії була безпрецедентно прогресивною, і навіть через тисячу років жодна медична система не наблизилась до їх рівня. Служби невідкладної медичної допомоги неодноразово очолювали курс розвитку медицини.

Зараз ми знов знаходимось в тій точці історії, коли війна визначає і змінює роботу швидкої допомоги. Та ми впевнені, що українські служби екстреної невідкладної допомоги — професіональні та сміливі, стрімко наближують нашу перемогу.

Проте природа невідкладної медицини така, що ті, хто обрав цю галузь, постійно працюють в інтенсивному і напруженому режимі, і особливо — зараз. Тому Європейське товариство невідкладної медицини наголошує: для всіх нас, і особливо для пацієнтів життєво важливо, щоб фахівці екстреної медицини отримували належну увагу, визнання та найкращі умови праці.

Тому ми вітаємо команду Швидкої допомоги Odrex з їх святом і бажаємо наснаги, міцного здоров’я і благополуччя! І хочемо поділитись словами подяки, що надсилають наші пацієнти, — такі відгуки надзвичайно важливі для нашої команди:

«Мужу было плохо до слез! приехали ребята и все как рукой сняло. Бахилы одели, вежливые, провели с нами минут 40. Сделали кардиограмму, померяли давление, температуру, взяли анализы, сделали уколы. Пока не убедились, что все отлично, были с нами. Спасибо огромное!!! Как я рада, что мы живем в городе, где есть хорошая медицина», — Пилипишина Тамара.

 

«Тут одразу відповіли, розпитали, що трапилося, дали рекомендації та сказали, що вже виїжджають. За 10 хвилин бригада була вже у нас. Велике дякую за таку оперативну професійну допомогу! Ви не просто допомогли, але ще підбадьорили та заспокоїли. Дуже дякую, що ви є», — Аліна.

 

«Я люто рекомендую обращаться к ним. Ни секунды не пожалел, по сути вытащили родственницу с того света», — Роман Колос.
22.10.2021

 

«Самое главное, чувствовалось, что ребята реально старались и оказали максимальную помощь в непростом случае. Отдельно благодарность врачу, который сам перезвонил после приезда скорой и дополнительно проконсультировал! Спасибо Вашей клинике и побольше таких людей в Вашей команде!», — Перепелица Людмила.

 

Пишаємось нашими бригадами!

Нагадуємо вам, що Швидка допомога Odrex працює у режимі 24/7. Викликати Швидку Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752-9000.