Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Кардіо Check-Up

Комплексна діагностика серцево-судинних захворювань. Допомагає виявити на ранній стадії: захворювання серця, гіпертонічну хворобу, порушення серцевого ритму, порушення обміну холестерину, інші небезпечні захворювання.

Записатись на прийом

Що таке Кардіо Check-Up?

  • Повне обстеження. Кардіо Check-Up – це програма поглибленої діагностики наявності або схильності до серцево-судинних захворювань.
  • Раннє виявлення. Кардіо Check-Up допоможе виявити кардіологічні захворювання на ранній стадії, коли вони добре піддаються корекції, а також істотно знизити ризики розвитку небезпечних форм захворювань.
  • Всього 2,5 години. Кардіо Check-Up – значна економія часу, завдяки персональному координатору і впорядкованому процесу проходження.

Навіщо потрібен Кардіо Check-Up?

Серцево-судинні захворювання — основні причини смерті населення у всьому світі. За підрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я вони складають 30% всіх летальних випадків. Для раннього виявлення хвороб ВООЗ рекомендує проходити медичне обстеження раз на рік.  

Кардіо Check-Up рекомендований тим, хто:

  • Підозрює у себе порушення в роботі серцево-судинної системи організму.
  • Знає про наявність сімейної схильності до захворювань серцево-судинного профілю (інсульту, інфаркту, серцевої недостатності, аритмії і тромбозів).
  • Хоче знизити ризики виникнення і розвитку небезпечних форм кардіо-захворювань в майбутньому.

Склад діагностики

Консультація кардіолога

Кардіолог ретельно оглядає пацієнта, інтерпретує результати обстежень, визначає основні ризики і розробляє перелік заходів для ефективної корекції серцево-судинної системи.

Аналізи

Клінічний аналіз крові

Один з основних показників благополуччя стану організму. Дозволяє говорити про наявність запального процесу в організмі, прихованих інфекційних і хронічних захворювань, дає уявлення про клітинний баланс в організмі.

Глюкоза

Незначне підвищення рівня глюкози може свідчити про наявність ризику виникнення діабету, вищі рівні говорять про наявність цукрового діабету.

Ліпідограма з визначенням ліпопротеїну (а)

Комплексне дослідження рівня ліпідів (жирів) різних фракцій крові, яке допомагає спрогнозувати розвиток ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, тромбозу, інсульту та інших захворювань. Ліпопротеїн (а) – генетичний маркер ризику ранніх серцево-судинних захворювань.

Інструментальні дослідження

Добове холтерівське моніторування (за показаннями)

Дозволяє оцінювати появу ішемічних змін в умовах звичайних побутових навантажень. Дослідження враховує показники ЕКГ і артеріального тиску протягом 24 годин, навіть уві сні. Саме холтер допоможе виявити, що ваш сон пов’язаний з гіпертонічним кризом, і запобігти інсульту, адже більшість інсультів трапляються вночі.

Тредміл-тест (за показаннями)

Тест із фізичним навантаженням, що дозволяє виявити приховану коронарну патологію, тип реакції вашого організму на навантаження, толерантність (стійкість) до фізичного навантаження.

УЗД серця (ЕХО-КС, хокардіоскопія)

Детальне дослідження серця, що дозволяє вивчити його структури і функціональний стан. Допомагає виявити вади серця, зміни в клапанах, наявність тромбозу і інші порушення, а також прогнозувати і констатувати серцево-судинною недостатність.

Комплекс інтим-медіа (КІМ) судин шиї

Дослідження, яке дає оцінку віку судин. Дозволяє виявити атеросклеротичні зміни, які є початком серцево-судинних подій.

*Пройти програму необхідно упродовж місяці з дня першої консультації.

Особливості дослідження

На Check-Up потрібно прийти натщесерце, не пити, не жувати жувальну гумку.

При проходженні Check-Up не потрібно скасовувати ліки, які ви приймаєте постійно. Дані препарати слід взяти з собою на Check-Up і прийняти після проходження діагностики.