Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Реабілітаційний стаціонар

Ми готові боротись разом з вами

Консультації лікарів реабілітаційного центру, стаціонар з цілодобовим доглядом в Одесі.

Які послуги входять в стаціонарний етап реабілітації?

 • Консультації лікаря фізичної терапії та реабілітації
 • Консультації суміжних спеціалістів
 • Складання плану реабілітації
 • Логопедичні практики
 • Фізична терапія
 • Ерготерапія

З якими питаннями звертатись?

 • Реабілітація після COVID
 • Відновлення після переломів
 • Реабілітація після ендопротезування
 • Реабілітація після операцій в стаціонарі
 • Відновлення після травм голови та хребта
 • Реабілітація після неврологічних захворювань
 • Корекція рухових або розумових порушень літнього віку
 • Відновлення після кардіологічних та респіраторних захворювань
 • Відновлення після інтенсивної терапії (реанімації), PICS-синдрому
 • Реабілітація після гострого порушення мозкового кровообігу (інсульту)

Наші принципи

Все поруч

Реабілітаційний центр знаходиться поруч з багатопрофільним центром на Розкидайлівській, 69/71, де за необхідністю можна пройти обстеження та отримати консультації вузьких спеціалістів. Перед центром — закрита територія із садом для прогулянок.

Затишний стаціонар

Ми знаємо, наскільки важливі комфортні умови під час стаціонарного процесу відновлення. Тому ми облаштували відділення так, щоб наші пацієнти почувалися, як вдома. Двомісні номери зі зручними функціональними ліжками, санвузлами, усіма необхідними засобами гігієни, телебаченням та інтернетом. Меню від шеф-кухаря.

Цілодобовий догляд

У відділенні працює велика команда медичних сестер, реабілітологів та фізичних терапевтів. Кожен знається на догляді за пацієнтами, які стикнулись з обмеженням рухів, мовлення та базових навичок. І кожен використовує в роботі доказові — ефективні — методи реабілітації.

Що входить у вартість стаціонарної реабілітації?

Для нас важливе прозоре та зрозуміле ціноутворення. Тому ціна реабілітації у стаціонарі включає всі послуги, перебування та харчування на 7, 14, 21 або 28 днів. А саме:

Консультація та огляд лікарів фізичної терапії та реабілітації, цілодобовий нагляд медперсоналу.

Персональні вправи з фізичної терапії, ерготерапії та уроки з логопедом-афазіологом — в середньому, 4-5 занять на день.

Реабілітація в просторому залі для занять, з використанням сучасного обладнання: MOTOmed letto2 та інші тренажери, вертикалізатор тощо.

Історії пацієнтів

Олег Лосьєв,

25

Діагноз

артроз кульшового суглоба 3 стадії

Лікування

ендопротезування з послідуючою реабілітацією

Віктор

Діагноз

інсульт

Лікування

тромболітична терапія та реабілітація у стаціонарі

Сергій Овсянніков

Діагноз

Складна політравма

Лікування

Екстрена допомога. Оперативне втручання. Медикаментозне лікування та реабілітація

Ігор Бушта,

82

Діагноз

Ішемічний інсульт

Лікування

Відновлення після інсульту. Реабілітація

Відеоблог

реабілітація
27.04.2023

Чому не варто відкладати реабілітацію? Інтерв’ю фізичного терапевта Петра Ковальчука на Пе...

В реабілітації після травм та хвороб дуже важливо не гаяти ані секунди – всього лише 1 день лежання зменшує м’язову силу на 1-2%. Тому фахівці радять починати реабілітацію якомога раніше, часто – паралельно з лікуванням, а не після, як багато хто звик вважати.

Відгуки

Грищук Оксана Анатоліївна великий професіонал своєї справи, дуже уважна, завдяки призначеному індивідуальному курсу реабілітації відчутно прискорила процес одужання, дала рекомендації для подальшого зміцнення здоров'я та супутнього цьому способу життя. І загалом настільки позитивна та приємна людина, що навіть просто від спілкування з нею вже почуваєшся значно краще!
Воронович Галина Августинівна
07.09.2023
Хочу залишиьи свій відгук щодо лікаря Грищук О.А., яка дуже уважно та кваліфіковано призначила фізіопроцедури та дуже вдячен медсестрі Капінус О.І., яка дуже гарно їх виконувала
Парадовський Олексій Олександрович
02.09.2023
Велике дякую масажисту Буніні Анастасії Валентинівні за золоті руки, професійне та людське відношення до своєї справи. Значний досвід роботи та уважне ставлення призвело до чудових результатів та покращення мого стану. Бажаю здоров’я та успіхів в професійній діяльності. З повагою та захопленням…… Танасюк Ірина Михайлівна.
Танасюк Ірина Михайлівна
02.09.2023
Добігає кінця мій курс реабілітації. Мені дуже пощастило з лікарем- фізіотерапевтом Грищук Оксаною Анатоліївною! Оксаною Анатоліївна – високопрофесійна, відповідальна людина з великим досвідом роботи. На прийомі уважно вислухала мене, розглянула результати обстежень та розробила і призначила детальну програму реабілітації. Уже позаду майже 15 днів різнопланових процедур, і я відчула себе на 10 років молодшою! Повернулася рухова активність, енергійність, зник біль! Шановна Оксано Анатоліївно! Щиро вдячна Вам за увагу, професіоналізм, людяність та бажання допомогти! Бажаю міцного здоров’я, професійної наснаги, бути такою ж чуйною та енергійною, як Ви є ! З повагою до Вашої благородної та нелегкої праці, Танасюк Ірина Михайлівна.
Танасюк Ірина Михайлівна
02.09.2023
Дякую керівництву медичного дому Odrex за якісну та принципову позицію щодо підбору персоналу. Анастасія Валентинівна щиро та наполегливо ставиться до пацієнта, контролює всі процеси які мають на меті допомогти пацієнту. Якщо виникають питання Ви отримаєте точну відповідь. Якщо пацієнт робить не вірно вправу, Анастасія Валентинівна неодмінно побачить та розповість що треба змінити. Дякую за таку можливість насолоджуватись спілкуванням та взаємодіяти з таким спеціалістом.
Оліянчук Ярослав Юрійович
13.08.2023
Хочу залишити позитивний відгук про роботу всіх співробітників, менеджерів нашої великої медичної клініки Одрекс. У першу чергу хочу виразити величезну подяку нашому реабілітологу Бойку М.В. Він мене поставив на ноги, після стільки тривалої реабілітації. Дякую велике Велієву Р.А.О. був дуже уважний до мене та професійний Танєєв.О.О. велике спасибі йому за його професійне лікування Грищук О.А. Нашим дівчаткам на рецепшині дякую велике їм за увагу до клієнтів і пацієнтам. Велике дякую дівчаткам в страховому відділі Валентина та Ангеліна вони були дуже добрі до мене і допомагали мені з усіх моїх питань. Величезне спасибі нашому охоронцеві Валерію Сергійовичу він мені надав першу допомогу після операції, я до ладу не могла ходити він мені завжди допомагав добра добра людина і працьовиті. Всім всім велике дякую вам за все шановні менеджери Дмитро Георгійович, Щербаков С.С лікарі, співробітники медичних наук, Спасибі вам за все!
Затика Тетяна Василівна
05.07.2023
Доброго дня! Завжди отримуєш позитивні ємоції та очікуваний результат від відвідування клініки на вулиці Розкидайлівській. На разі закінчую курс фізіотерапії. Лікар ФТ Гріщук О.А. дуже уважно розглянула мої діагнози та призначила мені процедури, які вже принесли позитивний результат. Масажисти Олександр, Олег та Микола всі працюють по різних методиках, але все дуже продуктивно та ефективно. Прошу відзначити також медичних сестер відділення фізіотерапії- дуже доброзичливо все та з урахуванням всіх примхів пацієнта. Дуже вдячна!
Вишнякова Марина Дмитрівна
23.05.2023