Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Реабілітаційний стаціонар

Ми готові боротись разом з вами

Консультації лікарів реабілітаційного центру, стаціонар з цілодобовим доглядом в Одесі.

Які послуги входять в стаціонарний етап реабілітації?

  • Консультації лікаря фізичної терапії та реабілітації
  • Консультації суміжних спеціалістів
  • Складання плану реабілітації
  • Логопедичні практики
  • Фізична терапія
  • Ерготерапія

З якими питаннями звертатись?

Наші принципи

Все поруч

Реабілітаційний центр знаходиться поруч з багатопрофільним центром на Розкидайлівській, 69/71, де за необхідністю можна пройти обстеження та отримати консультації вузьких спеціалістів. Перед центром — закрита територія із садом для прогулянок.

Затишний стаціонар

Ми знаємо, наскільки важливі комфортні умови під час стаціонарного процесу відновлення. Тому ми облаштували відділення так, щоб наші пацієнти почувалися, як вдома. Двомісні номери зі зручними функціональними ліжками, санвузлами, усіма необхідними засобами гігієни, телебаченням та інтернетом. Меню від шеф-кухаря.

Цілодобовий догляд

У відділенні працює велика команда медичних сестер, реабілітологів та фізичних терапевтів. Кожен знається на догляді за пацієнтами, які стикнулись з обмеженням рухів, мовлення та базових навичок. І кожен використовує в роботі доказові — ефективні — методи реабілітації.

Що входить у вартість стаціонарної реабілітації?

Для нас важливе прозоре та зрозуміле ціноутворення. Тому ціна реабілітації у стаціонарі включає всі послуги, перебування та харчування на 7, 14, 21 або 28 днів. А саме:

Консультація та огляд лікарів фізичної терапії та реабілітації, цілодобовий нагляд медперсоналу.

Персональні вправи з фізичної терапії, ерготерапії та уроки з логопедом-афазіологом — в середньому, 4-5 занять на день.

Реабілітація в просторому залі для занять, з використанням сучасного обладнання: MOTOmed letto2 та інші тренажери, вертикалізатор тощо.

Історії пацієнтів

Олег Лосьєв,

25

Діагноз

артроз кульшового суглоба 3 стадії

Лікування

ендопротезування з послідуючою реабілітацією

Віктор

Діагноз

інсульт

Лікування

тромболітична терапія та реабілітація у стаціонарі

Сергій Овсянніков

Діагноз

Складна політравма

Лікування

Екстрена допомога. Оперативне втручання. Медикаментозне лікування та реабілітація

Ігор Бушта,

82

Діагноз

Ішемічний інсульт

Лікування

Відновлення після інсульту. Реабілітація

Відеоблог

реабілітація
28.02.2024

День народження Реабілітаційного центру Odrex

Реабілітаційний центр відзначає перший рік своєї роботи. Ми завжди наголошували на важливості реабілітації та максимальному поверненню функцій у пацієнтів. Всебічна турбота, фахівці різного профілю, комплексні програми, амбулаторні та стаціонарні умови — це все поєднано у центрі, який розташований біля Медичного дому на Розкидайлівській, 69/71.

реабілітація
23.01.2024

Реабілітація після перелому стегнової кістки: історія нашої пацієнтки...

Ольга Іванівна невдало впала зі стільця і зламала стегнову кістку. В таких випадках є два варіанти лікування: оперувати або ж чекати, поки кістка зростеться.

реабілітація
27.04.2023

Чому не варто відкладати реабілітацію? Інтерв’ю фізичного терапевта Петра Ковальчука на Пе...

В реабілітації після травм та хвороб дуже важливо не гаяти ані секунди – всього лише 1 день лежання зменшує м’язову силу на 1-2%. Тому фахівці радять починати реабілітацію якомога раніше, часто – паралельно з лікуванням, а не після, як багато хто звик вважати.

Фізіотерапія
18.11.2021

Реабілітація після COVID-19: кому, скільки та як відновитись. Інтерв’ю реабілітолога...

Поки хвилі COVID-19 продовжують змінюватись одна одною важких пацієнтів у лікарнях більшає. Лікування непростий та довгий процес і тим, хто перехворів в умовах стаціонару потрібна певна реабілітація організму. Саме про неї в ефірі Думська ТВ розповів реабілітолог Медичного дому Odrex — Петро Ковальчук.

Фізіотерапія
26.05.2021

Реабілітація після COVID-19. Інтерв’ю фізичного терапевта Петра Ковальчука на телеканалі O...

Навіть коли COVID-19 відступає, його наслідки для пацієнтів залишаються. Складнощі та проблеми в організмі виникають з боку різних систем, і зазвичай людина не готова до таких підступів.

Відгуки

У мами стався геморагічний інсульт. Стан був дуже важкий – в обласній лікарні їй зробили трепанацію черепа, потім вона 3 тижні провела у реанімації. Нам порадили звернутися в Медичний дім на реабілітацію – зручно, що тут послуги надають за державною програмою, бо нам це було б важко оплатити. Мамі вже легше, вона розмовляє, але на жаль, ходити самостійно поки не може – ми сподівалися, що вона хоча б з паличкою зможе йти, але поки дива не сталось. Втім ми в жодному разі руки не опускаємо і здаватися не збираємось, через деякий час знову постараємось приїхати і продовжити заняття. Ми дуже задоволені ставленням – всі привітні та дбайливі. Сервіс тут на найвищому рівні
Іван
21.06.2024
Вельмишановний пане Ростиславе Володимировичу. Звертаюся до вас із проханням відзначити роботу таких ваших працівників, як реабілітолог Микола Віталійович. Він працював зі мною з першого дня і дотепер дуже коректно. Молоді реабілітологи Микита та Валерій не залишили мої прохання без уваги. Вони зовсім скоро стануть у ряди досвідчених спеціалістів, адже усвідомлюють головне у роботі - беззаперечно йдуть на допомогу. Жодного разу не відмовляючи ніколи і нікому. Та вони мають перед собою чудовий зразок і приклад. Це ви, Ростиславе Володимировичу! Знаходячись у залі цілодобово, ви без роздумів кидаєтеся до того, кому це потрібно. За це вам велика шана і особлива подяка. Також завдячую медсестрам та усім лаборантам фізіотерапевтичного відділення. Велика шана та подяка!
Лисянська Світлана Іванівна, 72 роки.
28.05.2024
Дуже дякую щиро висловлюю чудовому лікарю, професіоналу своєї справи Радевичу Ігорю Тадеушовичу!! Дякую за Ваш високий професіоналізм, доброту серця, чуйність та небайдужість! Це лікар із великим серцем та золотими руками
Писаренко Петро Олександрович
14.05.2024
Дуже вдячний лікарю за сеанс, який мені поміж вирішити проблему. Хоча у мене були сумніви, перед сеансом….ну він зразу вбив їх у першій хвилині розмови. І я зрозумів, що це саме те що я шукав.
Дорошевич Владислав
26.03.2024
Велика вдячність за проявлену увагу до моїх конкретних проблем і пошук способів їх ефективного вирішення.Дуже приємне спілкування!
Григорян Ернест Едуардович
18.03.2024
Дуже відповідальний та грамотний спеціаліст.Дуже задоволений результатом лікування у нього
Григорян Ернест Едуардович
18.03.2024
Дякую Миколі Віталійовичу за якісну роботу! Курс ЛФК був дуже корисним та дієвим, болю в попереку більше немає, і, загалом, зʼявилась легкість на розслабленість у всьому тілі. Професіонал своєї справи та приємна людина
Бабиніна Марина Олександрівна
24.01.2024
Дякую Євгенії Валеріївні за допомогу! Болю в спині більше немає, відчуваю загальну розслабленість по всьому тілі. Дуже приємна людина та професіонал своєї справи!
Бабиніна Марина Олександрівна
24.01.2024
Хочу висловити велику подяку Грищук Оксані Анатоліївні, вже вдруге її призначення допомогли покращити стан здоров'я. Дуже ретельно розбирається в проблемі та надає відповідні призначення. Чуйна та чемна людина. Дякую. Також велика подяка спеціалістам з массажу Буніні Анастасії та Бежанішвілі Євгенії за їх високий професіоналізм.
Вишнякова Марина Дмитрівна
02.12.2023
Грищук Оксана Анатоліївна великий професіонал своєї справи, дуже уважна, завдяки призначеному індивідуальному курсу реабілітації відчутно прискорила процес одужання, дала рекомендації для подальшого зміцнення здоров'я та супутнього цьому способу життя. І загалом настільки позитивна та приємна людина, що навіть просто від спілкування з нею вже почуваєшся значно краще!
Воронович Галина Августинівна
07.09.2023
Хочу залишиьи свій відгук щодо лікаря Грищук О.А., яка дуже уважно та кваліфіковано призначила фізіопроцедури та дуже вдячен медсестрі Капінус О.І., яка дуже гарно їх виконувала
Парадовський Олексій Олександрович
02.09.2023
Велике дякую масажисту Буніні Анастасії Валентинівні за золоті руки, професійне та людське відношення до своєї справи. Значний досвід роботи та уважне ставлення призвело до чудових результатів та покращення мого стану. Бажаю здоров’я та успіхів в професійній діяльності. З повагою та захопленням…… Танасюк Ірина Михайлівна.
Танасюк Ірина Михайлівна
02.09.2023
Добігає кінця мій курс реабілітації. Мені дуже пощастило з лікарем- фізіотерапевтом Грищук Оксаною Анатоліївною! Оксаною Анатоліївна – високопрофесійна, відповідальна людина з великим досвідом роботи. На прийомі уважно вислухала мене, розглянула результати обстежень та розробила і призначила детальну програму реабілітації. Уже позаду майже 15 днів різнопланових процедур, і я відчула себе на 10 років молодшою! Повернулася рухова активність, енергійність, зник біль! Шановна Оксано Анатоліївно! Щиро вдячна Вам за увагу, професіоналізм, людяність та бажання допомогти! Бажаю міцного здоров’я, професійної наснаги, бути такою ж чуйною та енергійною, як Ви є ! З повагою до Вашої благородної та нелегкої праці, Танасюк Ірина Михайлівна.
Танасюк Ірина Михайлівна
02.09.2023
Дякую керівництву медичного дому Odrex за якісну та принципову позицію щодо підбору персоналу. Анастасія Валентинівна щиро та наполегливо ставиться до пацієнта, контролює всі процеси які мають на меті допомогти пацієнту. Якщо виникають питання Ви отримаєте точну відповідь. Якщо пацієнт робить не вірно вправу, Анастасія Валентинівна неодмінно побачить та розповість що треба змінити. Дякую за таку можливість насолоджуватись спілкуванням та взаємодіяти з таким спеціалістом.
Оліянчук Ярослав Юрійович
13.08.2023
Хочу залишити позитивний відгук про роботу всіх співробітників, менеджерів нашої великої медичної клініки Одрекс. У першу чергу хочу виразити величезну подяку нашому реабілітологу Бойку М.В. Він мене поставив на ноги, після стільки тривалої реабілітації. Дякую велике Велієву Р.А.О. був дуже уважний до мене та професійний Танєєв.О.О. велике спасибі йому за його професійне лікування Грищук О.А. Нашим дівчаткам на рецепшині дякую велике їм за увагу до клієнтів і пацієнтам. Велике дякую дівчаткам в страховому відділі Валентина та Ангеліна вони були дуже добрі до мене і допомагали мені з усіх моїх питань. Величезне спасибі нашому охоронцеві Валерію Сергійовичу він мені надав першу допомогу після операції, я до ладу не могла ходити він мені завжди допомагав добра добра людина і працьовиті. Всім всім велике дякую вам за все шановні менеджери Дмитро Георгійович, Щербаков С.С лікарі, співробітники медичних наук, Спасибі вам за все!
Затика Тетяна Василівна
05.07.2023
Доброго дня! Завжди отримуєш позитивні ємоції та очікуваний результат від відвідування клініки на вулиці Розкидайлівській. На разі закінчую курс фізіотерапії. Лікар ФТ Гріщук О.А. дуже уважно розглянула мої діагнози та призначила мені процедури, які вже принесли позитивний результат. Масажисти Олександр, Олег та Микола всі працюють по різних методиках, але все дуже продуктивно та ефективно. Прошу відзначити також медичних сестер відділення фізіотерапії- дуже доброзичливо все та з урахуванням всіх примхів пацієнта. Дуже вдячна!
Вишнякова Марина Дмитрівна
23.05.2023