Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Аритмологія

Електрофізіологічна лабораторія Odrex

Лікування аритмії. Радіочастотна катетерна аблація. Аблація із застосуванням CARTO 3. Кріоаблація. Встановлення електрокардіостимуляторів. Кардіоверсії.

Послуги та процедури

Ангіограф
Canon Medical System

Навігаційна електрофізіологічна система Carto 3 by Biosense Webster

Чотиривимірний сканер для УЗД Siemens SC 2000

Апарат кріоаблації Medtronic

Електрофізіологічне обладнання Schwarzer

Кардіостимулятори всіх видів

Історії пацієнтів

Оксана Островська

Діагноз

Пароксизмальна надшлуночкова тахікардія

Лікування

Катетерна аблація

Раїса Федорівна

Діагноз

Втрата свідомості, виснаження роботи кардіостимулятора

Лікування

Заміна стимулятора

.

Діагноз

Персистуюча форма фібриляції передсердь

Лікування

Кріоаблація

Відеоблог

Аритмологія
08.02.2022

Що робити, якщо у вас постійно холодні кінцівки? Консультує аритмолог Олег Бохонко...

Безперечно, у вашому оточенні є люди, чиї кисті та стопи завжди холодні, навіть у теплому приміщенні або за спекотної погоди. Це може бути наслідком слабкої терморегуляції або фізіологічних причин (гормональні коливання у жінок, уповільнення процесів обміну речовин у літніх людей, конституційні особливості), так і серйозних патологій.

Аритмологія
20.01.2022

Як погода впливає на наше здоров’я? Консультує аритмолог Олег Бохонко...

Всі люди залежать від погоди, це підтверджують вчені, які говорять, що в такий спосіб організм адаптується до змін довкілля. Для здорової людини дискомфорт від перепаду рівня вологості, температури чи атмосферного тиску майже непомітний та швидко минає. Але деякі люди можуть відчувати тривалий головний біль, підвищення чи зниження тиску, біль у суглобах, сонливість і так далі.

Аритмологія
10.01.2022

Історія Оксани Острової, пацієнтки Odrex з пароксизмальною надшлуночковою тахікардією...

Оксана Острова з дитинства мала проблеми з порушенням роботи серця. Пацієнтку турбували напади аритмії, які зненацька виникали і так само зникали. Причину цих нападів не могли віднайти лікарі, і молода жінка була змушена занепокоєно жити з вірою, що все минеться саме собою.

Аритмологія
06.04.2021

Підвищений артеріальний тиск. Консультує кардіохірург, аритмолог Odrex — Олег Бохонко...

Підвищений артеріальний тиск, або артеріальна гіпертензія, — фактор ризику, усунення якого має досить серйозне значення з точки зору здоров’я вашого серця. У більшості випадків підвищений артеріальний тиск практично ніяк не проявляється, і його можна виявити, тільки вимірявши самостійно або з чиєюсь допомогою.

Аритмологія
29.01.2021

Далі буде: чому після COVID-19 виникають проблеми з серцем. Інтерв’ю аритмолога Олега Бохо...

Перехворіти COVID-19 — вже стресова ситуація, як для людини, так і для її організму. Але на цьому проблеми у частини пацієнтів не закінчуються. Проявляется так званий постковідний синдром. Про прояви ускладнень з боку серцево-судинної системи у ранковому етері 7-го телеканалу розповів аритмолог та кардіохірург Медичного дому Odrex — Олег Бохонко.

Аритмологія
22.10.2020

Своєчасні поради. Інтерв’ю аритмолога Олега Бохонко на Першому міському...

Викликати прискорене серцебиття може ряд чинників, але проблемою для організма воно стає у тому випадку, коли пацієнт це відчуває систематично, а симптоми шкодять звичному життю.

Клініка Серця
29.09.2020

Всесвітній день серця. Мистецтво лікування

Мистецтво лікування – це те, що наповнює кожен наш день. У Всесвітній день серця ми відзначаємо це мистецтво, знання та технології, що допомагають у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями.

Клініка Серця
25.02.2020

Встановлення та робота електростимулятора. Інтерв’ю аритмолога Олега Бохонко в ефірі канал...

Про роботу аритмолога, порушення серцевого ритму та ефективність використання електрокардіостимулятора в ефірі каналу Думська ТВ ведучим розповів Олег Бохонко — аритмолог, серцево-судинний хірург вищої категорії Медичного дому Odrex.

Аритмологія Клініка Серця,
26.06.2019

Аритмія серця. Інтерв’ю Олега Бохонка в ефірі 7 каналу...

Про аритмію в ефірі 7 каналу ведучі поспілкувались з Бохонко Олегом Ігоровичем — серцево-судинним хірургом вищої категорії, аритмологом Медичного дому Odrex.

Клініка Серця
09.04.2019

Кардіолог-аритмолог Олег Бохонко в ефірі телеканалу Думська-ТВ...

Ми живемо поки б’ється наше серце. І не завжди ми замислюємося про те, як воно працює, якщо перебоїв у роботі цього органу немає.

Клініка Серця
11.01.2019

Аритмолог Медичного дому Odrex Олег Бохонко в ефірі Думська-ТВ...

Олег Бохонко розповів телеканалу Думська-ТВ про те, що робити, якщо серце б’ється неправильно та які дослідження необхідні для діагностики. Також фахівець розповів про методи лікування аритмії та операції, які проводяться в Медичному домі Odrex.

Аритмологія
31.10.2018

Олег Бохонко в ефірі 7 каналу

Про миготливу аритмію та лікування інсультів розповів в ефірі 7 каналу кардіохірург і аритмолог Медичного дому Odrex Олег Бохонко.

Клініка Серця
28.08.2018

Юрій Карпенко та Денис Сєбов про лікування миготливої аритмії та кріоаблацію...

Миготлива аритмія, вона ж – фібриляція передсердь, прогресує з віком. У людей старше 75 років може спостерігатися у кожного п’ятого. У Медичному домі Odrex використовують різні методи лікування фібриляції передсердь, зокрема один унікальний для України – кріоаблацію.

Клініка Серця
06.07.2018

Репортаж Dumskaya TV: миготлива аритмія

Dumskaya TV підготували репортаж про лікування миготливої аритмії — найпоширенішого порушення серцевого ритму.

Відгуки

Дорогий Одрекс! Прекрасні талановиті уважні люди! Після операції я повернулася додому! Найсердечніші слова моєї подяки всім медсестрам лікарям, нянечкам, адміністрації кухарям, анастезіологам і всім, хто тримав моє серце у своїх руках: Голобородько Борис Іванович! Карпенко Юрій Іванович! Михайло Михайлович! Ви рятуєте наші життя і робите цей світ здоровішим! Низький усім уклін! Дякую!
Ніколаєва Ксенія
10.01.2023
Я очень устала: от неправильных ударов сердца, от его "кувырканья",от давления, которое нужно как-то снизить. ДОКТОР, спасибо Вам огромное. Я два дня сплю спокойно, я меряю давление-норм, пульс-норм, ощущения-норм, экстрасистолы - пока отсутствуют. Олег Игоревич, просто СПАСИБО!! Будьмо!!!
Капитонова Наталья Николаевна
16.06.2021
Как работает этот человек надо смотреть и удивляться его выдержке и упорству для достижения поставленной им-же цели. Олег Игоревич выражаю огромную БЛАГОДАРНОСТЬ!!! Вам и коллективу бригады за выполнение не простой операции которая мне продлевает жизнь. Желаю всему коллективу Odrex здоровья и счастья. Виктор Кайдаш, 78 лет. г. Днепр
Кайдаш Виктор Сергеевич
02.10.2020
В четверг у меня случился пароксизм нажелудочковой тахикардии и я без сомнений обратилась в "Odrex".🚑 Выражаю огромную благодарность приемному отделению во главе с Черненко Еленой Геннадьевной за оперативность, всем сотрудникам реанимации за знание и точность выполнения реанимационных процедур. И особые слова признательности отличному специалисту своего дела — аритмологу Бохонко Олегу Игоревичу: "Вы — Бог!"😇 Когда работаешь в клинике, то стремишься наладить все мелочи, чтоб механизм работал без заминок; обращаешь особое внимание на заполнение документации.👩‍🏫👨‍💻 А когда попадаешь в клинику в качестве пациента, то важным становятся совсем другие вещи: высокий профессионализм, оперативность реагирования, решительность в принятии решений, высокая ответственность за человеческую жизнь, заботливость и человечность всего персонала.👩‍⚕️👨‍⚕️ И только сотрудник знает, что все эти достижения клиники являются результатом успешного подбора и обучения персонала, подбором и закупкой новейшего оборудования, грамотной работой инженерной и IT-службы, быстрым координированием административной службы и естественно профессиональным руководством директора медицинской службы Гавриченко Дмитрия Георгиевича и заместителями Щербаковым Сергея Сергеевича и Мазуренко Анны Ивановны. Спасибо всем, что "держите руку на пульсе"!!!💓💓💓"Odrex" — лучший медицинский центр!!!❤
Каушан Анна
07.05.2020
Хочу выразить огромнейшую благодарность прекрасным специалистам клиники Одрекс! Особенно кардиохирург Бохонко Олегу Игоревичу который сделал мне РЧА сердца за его профессионализм , отношение и просто как хорошего человека с чувством юмора. )Спасибо вам Олег Игоревич что сделали мое качество жизни лучше.
Панасенко Ярослава Георгиевна
20.02.2020

Статті по темі

Всесвітній день серця 2022

Якщо серце божеволіє …