Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Стаціонар

Цілодобовий стаціонар в Одесі

Стаціонар Медичного дому Odrex працює цілодобово і готовий прийняти пацієнтів із захворюваннями будь-якої складності як у плановому, так і в ургентному порядку.

З яких питань звертатись

Переваги стаціонару Медичного дому Odrex

Усі необхідні консультації та низка досліджень прямо в палаті

У стаціонарі доступні консультації та спільне спостереження вузьких фахівців: ендокринолог, гастроентеролог, уролог, гінеколог, офтальмолог, ревматолог, клінічний онколог, хірург та інші. Можливе проведення низки досліджень, включно з УЗД і рентгеном, «біля ліжка хворого».

Командна робота лікарів і пацієнта

Ми регулярно проводимо клінічні розбори та консиліуми для поліпшення якості допомоги конкретному пацієнту. Разом працюємо над з'ясуванням причин захворювання, оптимальною діагностикою, підбором найраціональнішого, найефективнішого та найбезпечнішого лікування, прогнозом захворювання.

Швидке відновлення

Ми дотримуємось принципів реабілітації з першого дня перебування в стаціонарі. У стаціонарі працює повноцінна команда фізичних терапевтів, реабілітологів і логопеда-афазіолога, є все необхідне обладнання для швидкого відновлення функцій, широкий вибір фізіотерапевтичних процедур і доказовий підхід у реабілітації.

Наступність

Після виписки зі стаціонару наші пацієнти продовжують спостерігатися у вузьких фахівців Odrex і свого сімейного лікаря. Вся медична інформація зберігається в електронному вигляді, і доступна в будь-який момент.

Палати, в яких комфортно

У кожній кімнаті — кондиціонер, телевізор, Wi-Fi, шафа для одягу, санвузол. Палати оснащені функціональними ліжками, системою для проведення оксигенотерапії (киснева підтримка), системою термінового виклику медперсоналу. За бажанням пацієнта або його рідних можливе цілодобове перебування доглядальниці, члена сім'ї або індивідуальний пост середнього персоналу за додаткову оплату.

Палата інтенсивного спостереження

Для складних випадків і пацієнтів, які потребують цілодобового контролю, створено палати з індивідуальним сестринським постом і спеціальними системами моніторингу. Це одна з великих переваг приватної клініки зі стаціонаром.

Меню від шеф-кухаря

Для кожного пацієнта підбирається меню залежно від особливостей лікування та побажань самого клієнта. Вартість стаціонару в Одрексі включає харчування.

Спеціалісти

Стаціонарне лікування проводять висококваліфіковані досвідчені лікарі різного профілю: терапевти, кардіологи, неврологи, нефролог, пульмонолог, інфекціоністи, алерголог, реабілітологи, афазіолог.

Історії пацієнтів

Ігор Бушта,

82

Діагноз

Ішемічний інсульт

Лікування

Відновлення після інсульту. Реабілітація

Конокова Олена

Діагноз

Інсульт. Тривожний розлад. Гіпертонічна хвороба

Лікування

Комплексне лікування

Валентина Драненко,

72

Діагноз

Ішемічна хвороба серця. Нестабільна стенокардія. Постінфарктний кардіосклероз.

Лікування

Мініінвазивне маммарокоронарне шунтування серця

Антоніна Миколаївна,

82

Діагноз

ГКС

Лікування

Аортокоронарне шунтування

Відгуки

Тривалий час я разом з моїм чоловіком шукали сімейного лікаря, щоб він був дійсно компетентний, прогресивний та людяний. Через рекомендації деяких наших друзів, ми уклали декларацію з Неклюдовою Анастасією Сергіївною. Після першого ж візиту, ми зрозуміли, що зробили вірний вибір. Дуже уважна, професійна та сучасна лікарка. Були приємно здивовані знаннями Анастасії Сергіївни у багатьох напрямках медицини. А ії чуйне та поважне ставлення до пацієнта взагалі підкупляє, в гарному сенсі. З нашої батьківської рекомендації декларацію з Анастасією Сергіївною уклала й наша доросла донька. Прекрасний лікар, гідна людина! Рекомендую!
Тюшева Тетяна Олександрівна
09.05.2023
Хочемо всією сім'єю висловити величезну подяку нашому лікареві — нейрохірургу Ксензову Тимуру Артуровичу! Справжній професіонал своєї справи. Якби не він, на нашу маму чекала смерть. Як виявилося на тлі її цукрового діабету та попередніх лікарських помилок, в організмі почався сепсис. Він знищив кілька хребців і диск через які вона відчувала найстрашніші болі, втратила можливість самостійно пересуватися. Ми звернулися в клініку Одрекс до ще одного прекрасного фахівця Тендіта Ігоря Павлоча і він провівши діагностику в найкоротші терміни відразу оголосив нам діагноз і перенаправив нас до рук Тимура Артуровича-молодого, сучасного, порядного, амбітного, у хорошому сенсі цього слова, професіонала, а головне чуйної та доброї людини. Операція на хребті була дуже тривала за часом і важка, тому спочатку була чистка від гною, який з кісток перейшов вже і в черевну порожнину, а потім у хребет впроваджували конструкцію, яка могла дати нам шанс на те, що мама зможе ходити. Операція пройшла добре, відторгнення конструкції не сталося. Догляд та спостереження після операції на найвищому рівні. Після виписки Тимур Артурович завжди на зв'язку і дає рекомендації, якщо у нас виникають якісь питання в процесі відновлення мами. Найголовніше, що наша мама абсолютно впевнено йому довірилася, виконувала та виконує його план лікування та всі рекомендації, а це навіть для нас виявилося дуже несподіваним явищем!) Зараз вона самостійно ходить і продовжує терапію, щоби остаточно з усім впорається. Також величезна подяка реабілітологам Ковальчуку Петру Миколайовичу та Волошину Руслану Романовичу та всьому супроводжуючому персоналу. Тендит Ігор Павлович та Ксензов Тимур Артурович, дякую вам за ще одне врятоване життя!!! Сім'я Хромових.
Любов Хромова
08.05.2023
Хочу подякувати лікарю невропатологу Петренко М.О., за швидке і вміле встановлення мого діагнозу, а ще більша подяка, що зупинив мені неймовірні головокружіння , від яких мені дуже було погано! Для мене було просто відкриття, коли лікар своїми знаннями і вмілими руками застосовував маневри , які моментально зупиняли головокружіння ! Моя найкраща подруга, яка вважається найкращим невропатологом, але вона в іншій державі, після моєї розповіді що було і як мене лікував Микола Олегович, чітко відповіла, тобі повезло , що попала ти в надійні руки! Дуже розумний, ввічливий, чітко все пояснює, що трапилося і що треба робити! Дуже приємно була здивована, коли вже після виписки, Микола Олегович-особисто почав піклуватися , як я себе почуваю, надавати подальші рекомендації, навіть уже коли сама щось хотіла запитати, завжди були всі відповіді на всі мої запитання! Дякую Вам лікарю! Ви і такі , як Ви надія нашої майбутьної медицини!
Ольга Грабовецька
08.05.2023
Поступили у відділення після важкої ДТП , мама мала досить серйозні травми голови, дуже переживала як проходитиме лікування та наскільки швидко проходитиме відновлення. Адже у мами була відкрита рана на голові, гематоми в кількох місцях, інсульт і часткова амнезія(( Наше лікування вів Петренко Микола Олегович , ми і я , особливо залишилася дуже задоволена його роботою. Він ретельно і детально відповідав мені на всі питання, які мене цікавили стосовно хвороби, можливих ускладнень і ретельно спостерігав і вів пацієнтку, мою маму - навіть не в робочі години .. і міг завжди детально та інформативно дати відповіді на всі мої питання, що були неймовірно, Важливо та Цінно! Дуже вдячна йому за його тактовність та терпіння, Увага та відповідальне ставлення до своєї роботи!Це дуже важливо для лікаря!Також була дуже вдячна Миколі Олеговичу, що допоміг і підказав де краще пройти реабілітацію,аргументовано та конструктивно.Після виписки спостерігаємось у нашого лікаря і слідуємо його порадам для кращого відновлення. У мене була двояка думка про вашу клініку, але при вкрай складній ситуації.Мені попався відмінний досвідчений лікар, професіонал своєї справи) І я була спокійна що нашу недугу вилікують, так і сталося!)
08.05.2023
Від щирого серця хочу сказати велике дякую неврологу Танєєву Олегу Олександровичу за його високий професіоналізм. Він зміг за 4 місяці підібрати правильне лікування, коли інші лікарі не зробили це за роки. Я після 5-ти операцій на хребті, хронічні, виснажливі болі не проходили ні вдень, ні вночі. Ми на правильному шляху. Дякую операторам та дівчатам на рецепції за людяність та ввічливість з пацієнтами, вони молодці. Миру всім та добра.
Кузьміна Ніна Пантеліївна
08.05.2023
Хочу висловити величезну подяку чудовому розумному лікарю з людським відповідальним підходом до кожного пацієнта та особистості! За всі роки своєї хвороби я ще не зустрічала такого ерудованого і обдарованого лікаря як Анастасія Сергіївна! До питання про лікування моєї хвороби поставилися неймовірно відповідально, грамотно та фундаментально!! Я була приємно здивована знаннями Анастасії Сергіївни у всіх галузях та сферах медицини! І крім однієї хвороби, з якою прийшла, я вилікувалась навіть від проблем із зубами!!!Геніальний лікар і добра людина!!! Дуже рекомендую!!!
Рибак Олена Василівна
19.04.2023
Хочу висловити глибоку подяку лікарю Неклюдовій за її професіоналізм, любов до роботи та сердечне ставлення до пацієнтів!
Чельдієва Жанна
19.04.2023
Це моя щира дяка до мого сімійного лікаря Неклюдової Анастасії Сергіївни. Дуже Вас прошу довести до відома Шановного керівництва ODRREX про мою велику подяку нашому сімейному лікарю Неклюдовій А.С. Таких чуйних, професійних фахівців не часто зустрінеш у наші тяжкі часи. Вона своєю непідробною привітністю, участю та професіоналізмом підкорила наші серця! Також приношу свою глибоку подяку Керівництву ORDEX за таких класних людей та фахівців-профі, як Шановна Анастасія Сергіівна. я Чельдієв Аркадій Хаджумарович, капітан дальнього плавання, Одеса. Всіх Вам Благ і наша велика повага. Ви найкращі!!
Чельдієв Аркадій Хаджумарович
19.04.2023
Лікар дуже компетентний. Залишилось гарне враження. Рекомендую!
Кейдалюк Наталья
07.03.2023
Дуже уважний і грамотний лікар, який довго з'ясовує причину перед тим, як прийняти рішення про призначення антибіотиків. Були вкрай задоволені ставленням та освіченістю Анастасії Сергіївни!
Вергіна Даріна Дмитрівна
07.03.2023
Дуже уважний і грамотний лікар, який довго з'ясовує причину перед тим, як прийняти рішення про призначення антибіотиків. Були вкрай задоволені ставленням та освіченістю Анастасії Сергіївни!
Вергіна Даріна Дмитрівна
01.02.2023
Дуже велика вдячність Олегу Олександровичу Танєєву та його команді. Вже чотири місяці пройшло, як я потрапила до рук цих професіоналів. Якщо хто за мною слідкував, то бачили в якому стані я була. На сьогодення в мене життя вирує на повну. Завдяки професійному лікуванню. Ми ПЕРЕМОЖЦІ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Шеремецька Ольга Анатоліівна
01.02.2023
Хочу висловити величезну подяку невропатологу Тендиту Ігорю Павловичу, за лікування нашого тата і дідуся. Здоров'я вам, успіхів у всіх ваших починаннях.
Щурова Оксана
20.01.2023
Я з 2017 року хворію на бронхіальну астму, у мене були напади, раніше я лежала не раз у пульмонології. Багато днів не було світла: темрява, 15 поверх, зв'язку немає. У мене страх, і крім того, що маю астму, ще й серцева недостатність дала про себе знати. Через все це я опинилася тут у важкому стані. Викликали звичайну міську швидку, але син попросив медиків відвезти мене в Odrex, бо чули хороші відгуки. Нам не відмовили і привезли сюди. Десь об 11 годині вечора я сюди потрапила. Мені одразу надали якісну допомогу: внутрішньовенно ввели ліки, кисень, інгаляції, небулайзер, зробили електрокардіограму. Мені стало набагато легше. Персонал тут дуже уважний – дівчата заходять, питають, що потрібно, цікавляться, чи мені легше, вимірюють температуру, роблять кардіограму, беруть кров на цукор. Увага на вищому рівні, я дуже задоволена, що була саме в цьому відділенні, і моє здоров'я швидко відновилось. Мені призначили консультації ЛОР-лікаря, пульмонолога, хірурга, проктолога, кардіолога, алерголога – це все входить до добового пакету. Кожен лікар надав свої рекомендації. Зазвичай не зберешся на обстеження, все відкладаєш – потім, потім. Я навіть не очікувала, що так оперативно можна пройти всіх – за два дні буквально. Моя лікарка Надія Миколаївна Олту дуже уважна. Пульмонолог – супер. Та й загалом усі лікарі, гінекологи Юлія Юріївна Мітюніна, Ольга Сергіївна Кузнєцова – лікарі від бога. Підібраний персонал, як один, дуже добрий. Усі добродушні та уважні до пацієнтів. Велике дякую!
Тетяна Солоділова
22.12.2022
Величезна ПОДЯКА ПРОФЕСІОНАЛАМ СВОЄЇ СПРАВИ О.А. ТАНЕЄВУ і його КОМАНДІ за те, що я живу, самостійно рухаюся і розмовляю. А головне зменшився головний біль, з яким я жила понад 30 років!
Шеремецька Ольга Анатоліївна
08.12.2022
Очень компетентный и участливый доктор. Всесторонне и профессионально подходит к вопросу. Очень довольна визитом!
Лопатина Ксения
15.11.2022
Завдяки правильно встановленому діагнозу, я сьогодні живу у своє задоволення. Мігрень це вже не той вирок, який був раніше. Її сьогодні можливо ввести в стадію ремісії. Це круто! Слава Україні, смерть ворогам!
Шеремецька Ольга Анатоліівна
15.11.2022